Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Huawei y5 2018 vagy Allview...

A Huawei y5 2018 vagy Allview X4 Soul Mini?

Figyelt kérdés
Ez a két telefon között gondolkodom,mert az árik nem az egekben jár,és "viszonylag" kicsik.Ti melyiket választanátok,vagy esetleg tudtok jobbakat?

2018. júl. 16. 08:43
 1/2 anonim ***** válasza:
az életben nem hallottam még "allview" márkáról. ellenben a huaweiről tudom hogy jó. azt választanám.
2018. júl. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz nem veszel Allview-et. Nekem az van (Allview X2 Soul Lite) s sz**r. Ha kell egy telefon, ami olcsó, viszonylag jól néz ki, akkor vegyél Allview-et. De ha akarsz is valamit kezdeni vele, akkor kerüld el. Lefagy, alkalmazások, az Indíró, sőt, néha még maga az Android rendszer se válaszol/leáll. Nem is beszélve arról hogy a bekapcsoló gomb csak néha működik, pedig csak 2 éves a telefon. + Néha mikor bedugom tölteni nem tölt míg valahogy újra nem indítom... Az idő múlásával meglátszik rajta hogy olcsó telefon.
2018. júl. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!