Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen 30-35 ezer Ft körüli...

Milyen 30-35 ezer Ft körüli telót javasoltok? (A szempontok lent)

Figyelt kérdés

Melyik a megbízható márka?

Megéri kicsit noname-ebb telót venni, ha papíron ugyanazt tudja? Mert ilyeneket találtam, hogy doogee, allview, elephone, lenovo, concorde, zopo, asus, alcatel, wink, siswoo, ilike, akai .

Kigyűjtöttem párat, ami elég jónak tűnik, de nem tudom melyiket válasszam. Ha tudtok ezeken kívül hasonló árban ilyen képességű telefonokat, nyugodtan írjátok azt is!

Főbb szempontjaim: minél szebb képet adjon a képernyő, 5-8 Mp-es kamera, előlapi nem szükséges, de ha van se baj, jó erős aksi, minél tovább bírja, 1Gb ram, minél nagyobb tárhely, és legalább 32Gb-os sd kártyát lehessen belerakni, minél frissebb androiddal. A processzorral kapcsolatban nem tudom mi lenne megfelelő, mivel nem játékra veszem, a másik a net, amit nem értek teljesen, mivel vidéki vagyok, kell nekem a 4G, vagy az csak Pesten van? És a hangszóró, ami még fontos lenne, de azt nem írják ki ezen az oldalon.

Nézegettem, hogy különböző képernyőtipusok is vannak, de nem tudom mi a különbség, számomra az lenne a legjobb, már ha lehetséges, hogy minél kevésbé bántsa a szemem. Legtöbb helyen a HD IPS LCD képernyőt láttam, de volt egy helyen TFT is, melyiknek mi az előnye?

Valamint a sim kártya, elég soknál láttam, hogy dual simes, nekem nem lényeges, hogy kettőt is beletudjak rakni, viszont a méretével kapcsolatban, nekem sima van, ha olyat telót vennék, akkor a szolgáltatóknál van lehetőség microSim-re váltani, úgy, hogy megmaradjon a mostani telefonszámom, úgy is ha az új teló kártyafüggetlen,?

A telefon mérete pedig ne legyen túl nagy, minél kompaktabb és kényelmesebb legyen.


A lentiek közül talán a doogee x5 pro és x6 tetszik legjobban, a hardver és a megjelenése miatt is, a második helyen az Elephone áll mert árához képest ez is elég sokat tud, de nem tudom hamar tönkre megy-e, vagy van-e valami hibája, de ott a Huawei Ascend Y625, az például azért tetszik, mert alapból lejátszik egy csomó videóformátumot, a concorde nagyon jól néz ki,

A Zopo350-nek is jó tulajdonságai vannak,

Allview V2 Viper E -nek HD hangja van,


Ja és, hogy honnan rendeljem, emag megbízható vagy tudtok jobb oldalt?



[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2016. júl. 30. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
En raraknek meg egy kicsit es akk tudsz venni 40ert egy vernee thort ami ennyi penzert bestbuy
2016. júl. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, még megfontolom, viszont elég szűkös a keret, inkább tartanám a 35 ezres határt
2016. júl. 31. 12:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Lenovo,Asus,Alcatel noname? Legalább ne írj baromságot..

40-ért Vernee Thor, egyébként nézz szét itt gykn hogy miket ajánlanak 30-35-ért.

2016. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az allview-okkal nincs jó tapadztalatom. De azt ajánlom hogy nézz meg 1-2 Homtom telefont( A dogee egyik almárkája).

Nekem is az van és nagyon jó árban kínálnak jó telefonokat, és nagyon jó az aksijuk. Nekem 1-éve van majdnem és még mindog nagyon gyors.

2016. okt. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!