Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Romlik az iphoneok akksija az...

Romlik az iphoneok akksija az évek során?

Figyelt kérdés
Használtan szeretnék iphonet venni, de nem tudom hogy a használatuk során mi kárusolhat bennuk amit nem lehet elsőre észrevenni, ezért kérdezem hogy az akksi például nem-e ilyen? Mert a mostani samsung s6 edgem másfél éve van meg és nekem nagyon úgy tűnik hogy romlott az akksi, az egyik barátom akinek s8+-a van Ő is panaszkodott hogy szerinte drasztikusan romlott a telefonja akksija. Az iphoneok akksija is drasztikusan romlik a hasznalat során?

2018. júl. 16. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja

7. osztályos fizika

2018. júl. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen romlik. A dolog nem iPhone függő, minden akkumulátor gyengül a használat során. Az újabb iOS verziókban viszont meg lehet nézni az akkumulátor állapotát %-ban. Csak azt nem tudom, hogy mennyire megbízható ez a kijelzés. Egyébként valami promóció is van most a hivatalos szervizekben, Apple viszonylatban nagyon olcsón kicserélik gyári újra a régi akksikat.
2018. júl. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Jajj inkább ne is beszéljünk az iphone-okba szerelt akkukról, sokszor csak fogja magát és kikapcsol.
2018. júl. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

"Az iphoneok akksija is drasztikusan romlik a hasznalat során?"


Az Iphoneknak van a piacon a leggagyibb akksija. Kicsik és gyorsan romlanak, és rengeteg meghibásodást produkálnak. Viszont ha vásárolsz, akkor az akkut kicseréltetheted..

2018. júl. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Wadmalac ***** válasza:

Minden akku öregszik.

Nem vagyok éppen nagy barátja az Iphone-oknak, de nem jelenteném ki egyértelműen, hogy gagyi az akkuja. Mivel átlagosan egy Iphone-t több évig használ a gazdája, mint egy átlagos androidot, illetve mert a viszonylag kicsi akku mellett gyakran tölti, esetleg feltűnőbb lehet az öregedés egy android átlagnál.

Egy 1000-1500 töltés után 30-40 %-os akkuromlás minden Li-ionnál előfordul.

Meg mindenhol előfordulhat gyári hiba. Vannak sori teszteléssel szűrhetetlen akkuhibák, kicsit zsákbamacska a dolog.


Alapvetően egy 2-3 éves telónál típustól függetlenül számolni kell azzal, hogy az akku beteg.

2018. júl. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Használat nélkül is romlik :)
2018. júl. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 csempéző vizipisztoy ***** válasza:
Hát biztos romlik, mert fizika. De én nem vettem észre használat közben a különbséget. 2 év alatt nem romlott az 5s akkuja gyakorlatilag semmit.
2018. júl. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7, gondolom mert ugyanolyan sz*r, mint volt. :D
2018. júl. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Érdekes nekem több ios-es eszközöm is volt, és ha romlott is, teljesen vállalhatő maradt, sosem volt vele semmi drasztikus.


Ezért hülyeség amiket fentebb írtak, ettől függetlenül persze csodákat nem szabad várni, természetesen romlik.

2018. júl. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!