Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy barátom szoftverfrissítésr...

Egy barátom szoftverfrissítésre vitte a telefonom és közben elolvasta az e-mailjeimet. Azt mondta, hogy a telefon automatikusan megnyitotta őket. Ez lehetséges, vagy szándékosan olvasta el?

Figyelt kérdés
2018. júl. 17. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szandekos
2018. júl. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vitás, szándékos.
2018. júl. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálam az értesítések között megjelenik az emailek szövegének az eleje.
2018. júl. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én is így gondoltam, mert az üzenet 3 hónappal ezelőtti. Szóval nem egy éppen beérkező e-mail volt.
2018. júl. 17. 19:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Aztán majd észreveszed, hogy a szoftverezést otthon is meg lehet oldani egy kis olvasgatás után. Az meg teljesen várható volt, hogy a "barátod" mindent átnéz a telefonodban.
2018. júl. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Szirty ***** válasza:

Lehetséges vagy szándékos?


Gondolkozzunk:

Ha nem lehetséges, akkor a szándék nem elég, nem teheti meg akkor sem ha akarja.


Ha lehetséges akkor megteheti ha akarja.

Megtette?

Igen.

Kihasználta ezt a lehetőséget?

Igen.

Tehát szándékos.

2018. júl. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Megbíztam benne... Hiba volt ezek szerint.

Főleg, hogy a telefon ugyan úgy kiírja, hogy frissíteni kell, mint eddig.

2018. júl. 17. 20:52
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőmnek is elvitte a telefonját a féltékeny barátja, hogy majd valami haverral felfrissítik, amit állítólag meg is tettek. Persze, bizonyára átnézett rajta mindent (de ez be is volt kalkulálva, mert olyan ember), majd ugyanolyan hibásan adták vissza.

Utána fordult hozzám. Az Android le volt rohadva, vagy a tulajdonosa durván elpiszkálta, ezt már nem tudni, de full resettel tudtam helyrehozni, újratelepíteni.

2018. júl. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha kezembe veszem egy barátom telefonját és az kijelez valami személyes információt, akkor megnyomom a home gombot és úgy teszek, mintha sose láttam volna, ugyanis nem rám tartozik, nem illik elolvasni és nem is akarok kellemetlenséget okozni az illetőnek. Sztem ez a minimum, ami elvárható egy baráttól.
2018. júl. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! Eléggé bánt a helyzet...

Úgyhogy köszönöm a megynyugtató válaszokat!

2018. júl. 18. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!