Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Y6 2018-ról vélemény?

Huawei Y6 2018-ról vélemény?

Figyelt kérdés
Csak olyanok írjanak, akik használták/használják.

2018. júl. 19. 17:56
 1/6 anonim válasza:

szia.

nekem huawei y6 prime van nagyon megvagyok vele elégedve

jó kamera,gyors rendszer,3/32 gb ram ,nagyon jó üzemidő olyan másfél vagy 2 nap ,jó optimalizálás ennyi.

ha a huawei y6 2018-at választod nem fogsz csalódni,nekem egy kicsivel jobb a telefonom mivel y6 prime de a sima y6 2018 is nagyon jó telefon egy ismerősömnek olyan van elégedett vele.

sose vegyél valamilyen kinai nonam márkát, ez a jó kinai ,prémium kategória.

nekem tegnap kapta meg az android 8.1 frissítést ,ha ezt választod nem csalódsz

2018. júl. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
megvetted a telefont?
2018. júl. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Igen, közben már megvettem és eddig jól megy, bár most a cloud-al küzdök, mert nem tudok gépről belépni, de ez már más tészta.

2018. júl. 30. 17:25
 4/6 anonim válasza:

nézz youtube videókat ,én használom a felhőtárhelyet de kizárólag telefonon ,nem lépkedek át pcre stb.

de biztos meg lehet oldani.

2018. aug. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem nem vált be. iPhonerol váltottam át rá, de borzasztoan lassú volt és laggolt, rengetegszer lefagyott. Szerintem ne próbálkozz 4 magos processzorral rendelkező telefonnal, ha például játszanál is a telefonon.
2018. aug. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tudnátok segíteni? Nekem is Y6 2018-am van. Pár napja vettem, eddig nem figyeltem, hogy hogyan szólnak a hangszórók, viszont most észrevettem, hogy csak a jobb oldali szól. Ez gyárilag ilyen, vagy a bal oldali tönkrement?
2019. jan. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!