Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE vásárlás?

IPhone SE vásárlás?

Figyelt kérdés
iPhone SE-t szeretnék, nagyon remélem hogy jó választás, és kibír 2,5-3 évet, mert azzal riogatnak hogy 2,5 után nagy trágya lesz, hogy szépen fogalmazzak. 6S is megfordult a fejemben, de a szüleim drágának tartják, és a SE esélyesebb. Nálam más nem opció, csak a kamera (ez se a leglényegesebb) és az, hogy minél tovább működjön. Mivel rozéarany színben szeretnék, weboldalak alapján Telekom-ban vennénk. Megbízható, jó? Vodafone-ban jobban bízok, mivel most Vodafone-os vagyok, de ott drágább, és nem lelkesedek az ezüst és szürke színekért. Szüleim szívesebben vennének Samsung-ot, de nagyon nem szeretem az Android-ot. Az iPhone SE megéri az árát? Milyen hosszú "élettartamra" számítsak?

2018. júl. 19. 21:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ha eldöntötted, hogy azt szeretnél, akkor megéri.

Nem lesz "trágya" 2,5 év után, ha vigyázol rá.


A lassan 7 éves telefonom is működik még.

2018. júl. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én egy iphone se tulaj vagyok,szinte napra pontosan egy éve használom a telefont,nagyon straba bíró kis telefon,az akksija kiemelkedően jó,olyan másfél napot kibír egy töltéssel átlagos használat mellett,az ujjlenyomat olvasója is nagyon jó még akkor is felismeri az ujjam,ha koszos,a kamerákról annyit,hogy a hátlapi szenzor nagyon jó,minden körülmények között megállja a helyét,az előlapi kamera már hagy maga után kivánni valót,nappal az is megfelel,viszont gyenge fénynél elég zavarosak a képek,de nem botrányos,van benne egy szoftveres előlapi vaku,amivel lehet javítani valamit a szelfik minőségén,egyébként fotó terén még annyit megjegyeznék,hogy 4k-felvételnél a telefon 15-20 perc után túlmelegszik,illetve az icloud fotókönyvtárral is el van látva a telefon ami nagyjából ezer képet képes eltárolni a felhőben a telefon memória terhelése nélkül,ez nagyon jó pofa dolog szerintem,a teljesítménye amúgy...mint a villám,mindent betölt egy pillanat alatt,minden megy rajta,semmi nem áll le,minden működik,az animációk gördülékenyen mennek,magyarul a telefon jó,még annyit,hogy a 16gb-s verziót nem ajánlanám semmi képpen,az enyém is 32gb-s ez az ideális szerintem,erre minden ráfér,én csak ajánlani tudom a telefont,sok szerencsét hozzá...
2018. júl. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 csempéző vizipisztoy ***** válasza:
0%
Szia! SE-t én nem vennék , mert idén megszűnik a támogatása.
2018. júl. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszi! Úgy tűnik mégsem SE lesz... Voltam a Vodafone-ba és nagyon kicsi nekem.. 6S-t nem javasolják, 7 jó lenne, de a szüleimtől függ. Szülinapi ajándék lenne a telefon, illetve jó bizonyítványom miatt. 205 590 forint..ér ez ennyit?
2018. júl. 20. 13:19
 5/20 anonim ***** válasza:
61%
200ezret nem ér az iPhone 7. Nekem pont azért tetszik az SE, mert kicsi és gyors, emellett nagyon jó fotókat-videókat készít. Filmet nézni TV-n érdemes, netezni pedig asztali gépen, vagy tableten.
2018. júl. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hát, őrlődök most. Ha a SE támogatása megszűnik, akkor nem kell :/ de a 7-et meg drágállom én is :/
2018. júl. 20. 15:21
 7/20 anonim ***** válasza:
se támogatása nem szűnik meg ez baromság még legalább három négy évig támogatott lesz annyit tud,mint egy 6s,de a kicsi kijelző miatt sebességben egy iphone 7-tel azonos,szerintem barátkozz meg a kis kijelzővel,mert konkrétan száz ezerrel kevesebbért kapsz egy iphone 7 sebességű telefont
2018. júl. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Aki azt irta, hogy megszunik a tamogatas, az h.lye, mar bocsi. Nem szunik meg. Meg 3 evig siman hasznalhato telefon. Aki azt allitja, hogy 2,5 ev utan tragya lesz, az meg azert h.lye, mert eleve nincs is 2,5 eve, hogy megjelent ez a telefon, szoval ne hallgass senki ilyenre, valszeg sose volt Iphone-ja. Nekem is SE van, en fiu vagyok, nagy kezem ellenere is kenyelmes a hasznalata. Nagyon jo a design, minden kezre esik, minosegi anyagbasznalat stb. A kameraja brutal jo. Fesztivalon voltam multkor, es olyan jo vidit sikerult csinalnom, hogy a hangminosege is majdnem studio szinte. Hiaba kozel alltam a hangfalakhoz, jol szuri a zajt, es tiszta a felvetel. Haverom One Plus-a hulladek recsego videot vett fel. Ennyit arrol, hogy a kinai telefonok verik az iPhonet. Szidjak, hogy igy zart a rendszere, meg ugy nem kompatibilis semmivel stb. Erdekes, geprol zenet gyorsabban tudok ratenni, mint androidra, autos hifihez azonnal csatlakozni tudok vele, mindent konnyen tudok rajta csinalni. En csak ajanlani tudom. Ennel olcsobban jobb ar/ertek aranyu iPhone nincs, de mas markaba sem. Stabil a rendszer, nem laggol egy ev utan sem, pedig mindig frissitettem uj iOS-ra amikor megjelent, de nem lett gyengebb tole. Szeptemberbe kijon az uj iOS, az is tamogatott lesz rajta, meg az azutani is, szoval 2 evig minimum tamogatott meg, de sztem meg az azutanit is megkapja, mert az 5s is tamogatott meg a mai napig. 100 ezer alatt ez a legjobb valasztas, habar a telekomos arat nem ismerem, de kicsivel 100 folott is jo dontes.
2018. júl. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
nyugodtan vedd meg , énis azt vettem volna az 5s után , de használtan találtam egy jó 7-est 140 ért szóval inkább azt vettem
2018. júl. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nehéz dönteni sajnos :/ majd anyukám is bejön velem Telekom-ba és Vodafone-ba aztán meglátjuk mi lesz, 7, 6S, vagy SE
2018. júl. 21. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!