Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE vásárlás?

IPhone SE vásárlás?

Figyelt kérdés
iPhone SE-t szeretnék, nagyon remélem hogy jó választás, és kibír 2,5-3 évet, mert azzal riogatnak hogy 2,5 után nagy trágya lesz, hogy szépen fogalmazzak. 6S is megfordult a fejemben, de a szüleim drágának tartják, és a SE esélyesebb. Nálam más nem opció, csak a kamera (ez se a leglényegesebb) és az, hogy minél tovább működjön. Mivel rozéarany színben szeretnék, weboldalak alapján Telekom-ban vennénk. Megbízható, jó? Vodafone-ban jobban bízok, mivel most Vodafone-os vagyok, de ott drágább, és nem lelkesedek az ezüst és szürke színekért. Szüleim szívesebben vennének Samsung-ot, de nagyon nem szeretem az Android-ot. Az iPhone SE megéri az árát? Milyen hosszú "élettartamra" számítsak?

2018. júl. 19. 21:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
6s -t ne vegyél , nagyon rossz az üzemideje, 7 jobban megéri hamár azis opció ,
2018. júl. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Fhuu felforrt az agyvizem >:( Barátnőmből elegem van! Állandóan megpróbálja meggátolni hogy iPhone-t vegyek..a SE-re azt mondja nagyon rossz nem fogja sokat bírni, a 7-et is fikázza, mert aztán a plus-osok a legjobbak azok majd bírják sokáig, meg részletre nehogy vegyek mert mire lejár újat kell venni..vele ellentétben én nem akarom mindig a legmenőbb telefont, de a barátnőméknek nincs is sok pénze, de mindig kifosztja a szüleit iPhone-ra aztán menőzik vele (most 4S-e van)
2018. júl. 21. 21:59
 13/20 A kérdező kommentje:
Aztán meg nekem nyavalyog hogy nem vehet csokit
2018. júl. 21. 21:59
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem akarok beképzelt lenni, de ő matekból is csak átcsúszott épp, meg törije se a legjobb, állandóan a 4S-t nyomja, habár bevallom matek nekem se az erősségem, igaz nyomom sokat a telefonom, tabletem de ügyelek a jó jegyekre hogy kiérdemelhessem azt, amit szeretnék. Nekik meg az albérletre is alig futja de iPhone-t vetet
2018. júl. 21. 22:01
 15/20 anonim ***** válasza:

Ne hallgass rá. Csak irigykedik mert ő nem kaphat.


Ha nem töröd össze, vigyázol rá, akkor ki fog birni simán 3 évet.

2018. júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Nagyon összezavarodtam és már nem tudom milyen telefont érdemes vennem ami 3-4 évig legalább bírja.. SE bírna 3-at? Mert az árban is kedvezőbb. A 7 is 3-4-et?

~

Amúgy megírtam a barátnőmnek a magamét mert nagyon felhúzott ezzel, menőzött, most meg nem ír vissza..apukám szerint "ez giga rekt" (mármint hogy jól beoltottam)

Azt hiszem ez nem igaz barát, csak meg akarja akadályozni mindig hogy iPhone-t vegyek, akármilyet akarok az mind rossz,egy se bírja 2,5 évnél tovább..érdekes csak az ő 4S-d bírja lassan 4 éve :)

2018. júl. 21. 22:23
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy nincs sok pénzük, nem kéne vele ilyenekről beszélned, mert nyilván bánthatja, hogy neked jobb telód lehet.
2018. júl. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

akk tegyünk pontot a végére

a barátnőd egy pi**a

se nyugodtan vehetsz , birni fogja főleg mert 2 giga ram meg amire használják az emberek, max akksit cseréltetsz benne

6s rossz űzemidő 6s+ nagyobb és nagyobb akksi de ugyanolyan rossz

7 az már egy sokkal jobb választás a 7+ meg nagyobb akksi és dupla kamera

gondolom ennél drágábban nem akarsz venni

6s-t az ne

akk már tényleg se ha nem akarsz annyit adni egy 7-t

6s az se nél annyival másabb h nagyobb , jobb első kamera 3d touch és ennyi.

3d touchnak semmi értelme szerintem

az elolapi kamera az se be ugyanolyan mint az elötte lévőbe

jó fényviszoknál jó a kép, roszabbnál már zajos

2018. júl. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nekem az az egy bajom az iPhone SE-vel, hogy pénteken berakom a táskámba kb. 20% töltöttséggel, hétvégén hozzá se nyúlok (céges telefon), és hétfő reggelre gyakran úgy lemerül, hogy kikapcsol. Az üzemideje jó, de a készenléti nem az igazi. Wifi, Bluetooth nincs bekapcsolva, csak mobilnet.

Vásárlás előtt a jobb androidos telefonokat is érdemes megnézni, mert azok is képesek megbízhatóak és gyorsak maradni hosszútávon.

2018. júl. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Jövő kedden egy SE boldog tulajdonosa leszek. ❤ Alig várom❤
2018. júl. 24. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!