Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple fanok már ti is így...

Apple fanok már ti is így gondoljátok?

Figyelt kérdés

A "fanok" megnevezést nem rossz értelemben írtam ki.

https://www.youtube.com/watch?v=_Cb_9RK9dQg



#Apple #iPhone #Csaba #mogyorósi
2018. júl. 20. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Ilyen az amikor valaki túl sok speedet/extasy-t használ.
2018. júl. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt egy "hAndras" paródiának szánta a készítője.,
2018. júl. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

# 2

Nem

Mogyorósi Csaba is nagy Aplle fan volt idáig!

2018. júl. 20. 17:20
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok Apple fan, de azért megnézném Magyarósi Csabát, hogy mi mást használna, Apple termékek helyett, amivel nem lenne problémája.
2018. júl. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

# 4

Majd kiderül.

Amúgy nekem ezt a videót ajánlotta Mogyorósi Csaba videója mellé.

https://www.youtube.com/watch?v=uTWYEHdsc9I

2018. júl. 20. 17:49
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A video végén elmodja, hogy nem váltana másra, mert már hozzászokott ehhez. Amúgy régebben nagyon jó volt ez a rendszer, amíg nem volt ez a sok frissítés, meg az ilyen-olyan usb csatlakozó mizéria. Persze most sem rossz csak na...


Amúgy én iPhone-t használok Apple termékek közül. Ez a pc-vel kompatibilis, zenéket, filmeket iTunesen keresztül könnyedén ráteszek, ahogy fotókat is. Telefonban a rendszer egyszerűsége, gyorsasága és hosszútávú támogatottsága miatt ezt preferálom, habár pl kijelző mérete és minősége terén messze nem a legjobb manapság ezt aláírom. Macbookot és egyéb Apple terméket viszont sose vennék.

2018. júl. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nézd én nem vagyok apple fan,de 2015-óta használok apple cuccokat,és azt kell mondanom én semmilyen féle gondot nem fedeztem fel az apple termékeiben,viszont az apple 2015-ben lemaradt,azóta egyszerűen nem tudnak semmi kiemelkedőt csinálni ami mondjuk megverjen egy androidos készüléket,illetve a szoftvereik is egyre sz*rabbak lettek,viszont most szerintem visszaszerzik a régi becsületüket,mert magyon jókat igérnek,és amiket igérnek szerintem be is fogják tartani...
2018. júl. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem
2018. júl. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is sok apple terméket használok, régóta.

Mondhatjuk fan vagyok, bár pont az iphone szele nem fogott meg amnyira.


Magyarósi Csaba videóit is ismerem, (merthogy ez a neve).

Ha valaki akkor ő biztosan jogosan fogalmazott meg kritikákat a céggel szemben, de helyén kell kezelni, és tudni kell értelmezni.

A felsorolt élethelyzetek és dolgok kétség kívül idegesítőek, de csak apple felhasználóként.

Én úgy fogalmaznám meg, ezek a dolgok ahhoz képest idegesítőek, hogy másik oldalt meg mennyire gördülékeny és előremutató minden, és ilyenkor borul ki az ember igazán, hogy akkor miért vannak ennyire amatőr hibák?

Ilyenkor könnyen mondja azt, hogy váltana, de a másik oldalról ahová menni lehetne, ne is beszéljünk :D.

Nem azért mert az apple annyira jó, hanem mert mások is annyira rosszak.

És az a legkiborítóbb, hogy már az apple is inkább csak az “elmegy”, “jó” kategória, nem több.

Ez persze elsősorban csak egy jól megfigylhető tendencia, sem mint egy valódi napi fájdalmat okozó szenvedés, egyelőre.

2018. júl. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az Apple az iPhone 6 megjelenése óta elindukt egy lejtőn minden szempontból. A szoftverek egyre rosszabbak(már az Androidok jobban mennek mint az iPhoneok ezt tapasztalatból mondom), tele van hiával és hiányossággal, leginkább az iOS. 1 éve váltottam Androidra, soha ilyen nyugalmam nem volt mint most ezzel a telóval, az iPhoneban én mindig felfedeztem valami hibát vagy a "fejemet vertem a falba" a funkcióhiányosság vagy az éppen nem működik valami miatt. A Mac is romlott de még mindig stabilabb és gyorsabb mint a Windows, viszony funkciókban eléggé le van maradva, van olyan funkció ami már XP-ben is meg volt a Mac-ben még most sincs. MacBook jó példa rá, hogy teljesen átalakították szinte és a lehető legrosszabbra. Régen alapból volt benne Ethernet, több USB port, DVD olvasó(habár az már nem szempont), cserélhető RAM, HDD amiket ma már nem igazán lehet, és még sok olyan dolog ami miatt jó volt az Apple de ma már nem vennék, maximum egy macbook airt, ha asztali kell akkor meg építek PCt mac-el.
2018. júl. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!