Huawei vagy iPhone?

Figyelt kérdés

Jelenleg Huawei P9 lite-ot használok ( 2016-os, eredetit ). 2 év telt el, még mindig bírja, bár elkezdtek megjelenmi különböző problémák. Lényeg a lényeg, váltás fog következni.


Egy ideje iPhone-on gondolkoztam, abból viszont nem a legújabbat, hanem a 6S vagy 7 volt amivel szimpatizáltam.

Néhány hónapja ( március végén ) viszont megjelent a Huawei P20 és a P20 lite. Eleve érdeklődéssel fordultam felé, hisz életemben először teljesen elégedett vagyok a telefonommal, imádom a Huawei-t. Aztán júniusban kézbe is tudtam venni ( értsd: kölcsön kaptam egyet egy teljes napra, délelőttől következő délelőttig ) és lenyűgözött.


Itt jön a dilemma: Huawei P20 lite a legolcsóbb és ár/érték arányban a legjobb. Már 80 ezer forinttól kapható. Ezzel szemben az iPhone-ok 120-140 ezer között vannak. A P20 pedig 160 körül. Ez már egy kicsit így is túl lóg azon az árkategórián amire gondoltam, eredetileg a 130-140 ezer forint volt amiben nézelődtem. Sajnos most már nem igazán fog lemenni az ára, ha várok még 2-3 hónapot, az igazi robbanás lement, legközelebb majd akkor csökken az ára ha kijön az új készülék tavasszal.


Ti mit vennétek és miért? iPhone vagy Huawei? Miért azt, mi szól az egyik és mi a másik mellett?


2018. júl. 22. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Huawei ;)
2018. júl. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te tudod, hogy az iOS, vagy az Android jön be neked, de a P20 egy frissebb modell, mint sz iPhone 7 (ami 2016-os).

Én Android párti vagyok, úgyhogy én ez irányban vagyok elfogult, emiatt is, inkább a P20-at venném meg, de jól meg kell nézni, melyik boltból is, mert akadnak köztük noname GSM is, ahonnan nem ajánlott (bár a Smartshop - ha szabad kiírnom - szerintem megbízható hely [nem, nem szponzorom]).

2018. júl. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem iphoneból csak az újabbakat éri meg megvenni
2018. júl. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!