Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung vagy Apple tablet?

F.S.G. kérdése:

Samsung vagy Apple tablet?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem ,hogy mit gondoltok a Samsung Galaxy Tablet A 10.0 LTE vagy Apple Ipad 2018 a jobb?

Ti melyiket vennétek meg inkább és miért?



2018. júl. 27. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
En apple parti vagyok de főreszben azert mert nincs ra virus es nem mehet tonkre es aluminium nem muanyag. Luxusabb. Imadom. Elfogult vagyok
2018. júl. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a Samsung tablet 6.0-s androiddal jön, amit lehet, hogy valamikor frissítenek, vagy valaki által összetákolt házi frissítést próbálsz ki, de nemsokára a 9.0-t adják ki. A 6.0 2015 októberi, a 7.0 2016 augusztus, a 8.0 2017 augusztusa óta létezik, ez a jelenlegi legfrissebb stabil, még pár hónapig.

A gyártók jellemzően elég döcögősen adnak androidokra update-et.


Ipad 2018, kb három évig meg fogja kapni a legfrissebb iOSt a nélkül, hogy bármit gányolni kellene.


Sztem Ipad.

2018. júl. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha már Ipad akkor arra zenét azért lehet tölteni vagy csak venni lehet iTunes-ról? Mit ért az alatt az első ,hogy nincs rá vírus? Amennyire ismerem magam igenis lesz rajta :D
2018. júl. 27. 19:18
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Nem letezik apple cuccokra virus akarmit nezhetsz nincs ra egyszeruen.

Lehet vegulis zenet tennj ra de havi 1000ft koruli nemtudom pontosan az apple music tagsag. Amugy van minden applikacio ra ugy szerintem siman megoldhato az is en pl filmet is teszek ra.. azt plexen keresztul..

2018. júl. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#1 voltam
2018. júl. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

- persze hogy baromság, hogy nincs vírus iOSre, természetesen van, csak a nagyságrend más, és hogy milyen károkat tud okozni. Amíg az alma gépek folyamatosan kapják az új iOS-frissítéseket, addig biztonságban vagy mert minden biztonsági frissítést is kapsz. Cidrizni akkor kell elkezdeni amikor 3 év múlva nem kapsz új iOSt, merthogy biztonsági frissítés sincs innentől. Asztali Almáknál ez máshogy van, még ha nem is frissítesz új macOS verzióra, továbbra is kapsz biztonsági frissítéseket.

- Androidnál meg ha nagyon mázlista vagy, a gyártó kiad egyetlen egyszer egy android verzióugrást, és ennyi volt.

- az meg, hogy hogyan tudsz médiafájlokat lejátszani, bemész egy almaboltba és marha szívesen elmondják töviről hegyire szerintem. Egyrészt minden almatulajdonosnak van icloud fiókja online tárhellyel, amit az apple google drijvaként lehet elképzelni funkcionálisan. Amúgy az itunes zenei könyvtárjához a saját fájljaidat is hozzáadhatod, ld:

[link]

2018. júl. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igazából tabletben csak ipad. Az a baj h a többi gyártó csak egy nagy telefont ad. De ez nem telefon... nekem ipad prom van de nagyon meg vagyok vele elégedve. Egy dolog idegesít, még nem jutottam oda h megoldjam, h mindig frissíteni akarja az ios verziot. Pedig köztudott, h egy egy ilyen frisssítéskor visszább vehetik a teljesítményt, ösztönözve h vedd az újat. Szval ezt a frisiitési kényszerét akarom majd megoldani.
2018. aug. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!