Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csúnyán átvertek, mi a teendő?

Csúnyán átvertek, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Vettem jófogáson használtan egy iphone 5s-t,az eladó elmondása szerint minden hibátlan rajta,postázta is,átvettem,de mint kiderült ahogy beléptem, Icloud bejelentkezést kér,tehát icloud zárás. Mit tehetek most mit csináljak vele? A telefon igy használhatatlan kuka,a csávó meg nem jelentkezik,átb**szott...mit csináljak? Kidobtam rá egy halom pénzt

2018. júl. 27. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Feljelentés. Vagy személyesen el mész hozzá, és a seggébe dugod az icloudos telefonját.
2018. júl. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A feljelentés nem ér semmit ha 50 ezer alatt vetted. Mert 50 alatt vetted, szóval így jártál.
2018. júl. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Te hibád , idegentől nem veszünk használtan semmit úgy hogy nem probáljuk ki elötte. Kiváncsi lennék hány éves lehetsz.

Azért mert azt mondja az egy dolog . Én azt mondom h jézus rockstar volt , elhiszed?

2018. júl. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Duenna ***** válasza:
100%
Lopott telefon volt, azért nem jelentkezik a csávó. Vannak dolgok, amiket nem lehet látatlanból megvenni, mert zsákbamacska. Eladtak neked egy zsákbamacskát, nem láttad a holmit, csak megbíztál az ürgében, hogy rendes. Ezt a pénzt sajnos elbuktad. Legközelebb óvatosabb leszel.
2018. júl. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én telefont alapból nem veszek használtan, de ha mégis, akkor csak és kizárólag személyesen, kipróbálás után.


Sajnos sok mindent nem tehetsz, tanulópénz.

2018. júl. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sok éve, sok dolgot vettem már itthon és külföldön, csak egy kínai vert át 2 dollárral, aki úgy trükközött az újraküldési határidővel, hogy kifusson belőle.

1. Viszont én mindig igyekeztem ellenőrizni az eladó megbízhatóságát.

2. Nem is rendelek olyan értéket, aminek elvesztését ne lehetne könnyen kiheverni.

2018. júl. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is használtan vettem a mostani telefonomat, igaz, nem a Jófogás-ról, hanem a Hardverapró-ról. Biztos ott is vannak megbízhatatlan eladók, de nekem szerencsém volt. Mondjuk én személyes átvétellel vásároltam és ugyan a srác azt mondta, hogy nincs meg a telefon számlája, utólag lekérte a boltból, ahol vette és elküldte nekem, szóval korrekt volt. Azért érdemesebb a Hardverapróról vásárolni, mert ott a vevők/eladók értékelik egymást és kisebb az esélye, hogy megbízhatatlan eladóba futsz bele, persze azért ott is előfordulhat.

Amúgy meg a telefonnal sincs semmilyen gond, április közepe óta használom és jól működik. Szóval erre nem nagyon lehet mit mondani, sajnos így jártál! Legközelebb csak személyes átvétellel vegyél telefont, ha attól elzárkózik az eladó, akkor az már gyanús!

2018. júl. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%

Látszik mennyi eszük van az iphone usereknek (vagy a leendő iphone usereknek)


És mindig van olyan akit átbasznak nem hiszem el. Ennyi hülye nem lehet ebben az országban..

2018. júl. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél feljelentést, mert ha nem teszel és valaha lenyomozzák a telefont, akkor orgazdaságért téged fognak megbüntetni. Te is tudod, hogy azért záras a telefon, mert lopott.
2018. júl. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentés. Esetleg megpróbálhatod visszajuttatni a lopott telefont a tulajdonosához mert sajnos kevés esélye van hogy visszakapod a pénzed.Legközelebb pedig személyes átvétellel vegyél használt telefont és csak akkor ha rendesen megnézheted a terméket.
2018. júl. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!