Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jófogás.hu-n vásároltam egy...

Jófogás.hu-n vásároltam egy laptopot, de átvertek. Mi a teendő? (bővebben lent).

Figyelt kérdés
Vásároltam egy laptopot jófogáson,le volt írva rengeteg adat ami nagyon jól hangzott számítógépekkel és laptopokkal foglalkozik a tesóm ő is megnézte és szerinte is nagyon jó laptop. Meg is rendeltük meg is érkezett de amikor bekapcsoltuk fekete maradt a képernyő a touchpad egyik gombja be van ragadva.Elvittük szerelőhöz megnézte ránézésre meg mondta hogy ez a laptop szét volt szedve. Megnézte és sok minden nem úgy volt mint a hirdetésben (pl.:a winchester 160 gb-os nak volt írva de csak 40gb os van benne és még sorolhatnám). Próbáltam hívni az eladót de nem veszi fel egy pár órája a telefont. Mit tehetek ez ügyben?

2015. júl. 15. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tehetsz feljelentést, perelheted a pénzedet. Ne haragudj, de buta voltál. Alap, hogy nagy értékű tárgyat magánembertől (vagyis nem hivatalos üzlettől) kizárólag személyes átvétellel szabad megvenni, hogy le tudd ellenőrizni, mielőtt kifizeted. Postázással, pláne előre fizetéssel csak olyan értékű dolgot érdemes vásárolni, aminél az sem tragédia, ha bukod az egészet.
2015. júl. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos az elsőnek igaza van, fordulj a rendőrséghez, de várhatóan nem látsz viszont semmit a pénzedből.
2015. júl. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Műszaki cikket SOHA SOHA ne vegyél így, csakis szeméylesen. Ez 99%, hogy tanulópénz volt.
2015. júl. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Először és utoljára vásároltam így :(. De azért köszönöm.
2015. júl. 15. 15:03
 5/6 Zsozsó válaszol ***** válasza:
67%

Szia!


Sajnáljuk, hogy ilyen kellemetlen élmény ért a vásárlás során. Kérjük írj az ugyfelszolgalat@jofogas.hu e-mail címre és minden rendelkezésedre álló adatot küldj el az esettel kapcsolatban, hogy segítségedre lehessünk.


Üdv.:

A Jófogás.hu csapata

2015. júl. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálsz többet ilyent!
2015. júl. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!