Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri most megvenni egy...

Megéri most megvenni egy iPhone X-et vagy inkább várjak amíg kijön egy új? És mikor jön ki új?

Figyelt kérdés
Tehát vennék új telefont, most az iPhone X a legjobb, de azt hallottam, hogy szeptemberben jön ki vagy 3 darab új iPhone, amik olcsóbbak lesznek és újabbak is. Ez igaz? Vagy mikor jönnek ki az új iPhone-ok? Most megéri megvenni, vagy inkább várjam meg, amíg jön ki új?

2018. júl. 29. 18:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%
Mindig a legújabbat kell megvenni, csak úgy a menő.
2018. júl. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%
Akkor sose vegyél telefont, mert MINDIG jönni fog egy újabb modell, pontosan azért, hogy az ilyen birkák, akiknek csakazértis mindig csak a legújabb kell, megvegyék.
2018. júl. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Pancserek... Egyrészt attól, hogy nektek nincsen pénzetek telefonra, attól még adhattok normális választ egy normális kérdésre.

Másrészt pedig hogyha mondjuk jövő nyáron jönne az új modell, akkor nyilván megvenném most az X-et, de hogyha szeptemberben kijön egy új, akkor már várok 1 hónapot.

Várom a további válaszokat és nem vagyok kíváncsi mások irigykedésére, fikázására, lehúzásra, satöbbi.

2018. júl. 29. 19:36
 4/17 anonim ***** válasza:
19%
A hiszti az megy... Elég jellemző a magyarországi iPhone vásárlókörre... :)
2018. júl. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A stílusodból lejön hogy úgyis csak facebookra meg netezésre, instára, stb kellene. Amúgy nem éri meg, annak sem aki MUNKÁRA használná. Egyszerűen nevetségesen drága.
2018. júl. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha nem sürgős szerintem várd meg az őszi bemutatót.
2018. júl. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm a válaszodat, kielégítő volt, akkor megvárom a szeptembert.

Viszont a stílusod nem tetszett, de elnézem neked, mert az irigység beszél belőled. És tudod az ilyen emberek nem érdemelnek semmit, a szalag mellé valók, neked is ott a helyed, ilyen életszemlélettel és hozzáállással nem is adnék neked többet. Hatalmat meg pénzt adni az ilyen ember kezébe vétek is lenne, de a tiedbe nyugodj meg pancser haverom, nem is nagyon fog kerülni ebben az életedben. ;-)

2018. júl. 29. 22:39
 8/17 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti*

Utolsónak köszönöm a válaszodat, úgy lesz.

2018. júl. 29. 22:40
 9/17 Alex Fly ***** válasza:

Várj vele. Ősszel jönnek az új modellek.

De akkor már érdemes kicsit tovább várnib mert jövőre még újabbak jönnek...utána megint...

Szóval várhatsz ítéletnapig, mert a következő évi új típusok természetesen mindig újabbak, drágábbak lesznek érdemi fejlődés nélkül...


És mielőtt koptatnád a billentyűzetet: természetesen az irigység beszél belőlem, hiszen amikor szükség volt rá, akkor megvettem az igényeimnek leginkább megfelelő mobilt és azóta is megelégedettséggel használom ahelyett, hogy mindig az Apple új vackaira várnék.

2018. júl. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha nem sürgős a vásárlás, akkor szerintem várd meg a bemutatót.

Az, hogy melyik a legjobb telefon, eléggé relativ.

2018. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!