Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt telefont tényleg nem...

Használt telefont tényleg nem szabad venni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt Samsung Galaxy S8-ra, iPhone 7,8-ra.

Van aki szerint ezek hibásak és azért eladóak, van aki szerint túl vannak használva stb.

Viszont van aki megveszi és semmi baja, nevet azokon akik megveszik újonnan és ugyanolyan.

Persze vannak olyanok amiket túlságosan rizikós megvenni, de egy garanciális, minden tartozékkal, számlával ellátott, tökéletes állapotú telefonnal is mellé lehet nyúlni?

Átlagember eladókra gondolok, nem zacikra vagy túl olcsón kínált kétes eredetű darabokra.



2018. júl. 29. 21:11
 1/8 anonim válasza:
Szerintem megveheted, nekem is használtan vett telefonom van, semmi baja.
2018. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Érdenes használt telefont venni,de én iphont csak újat vennék,amúgy az ilyen gsm boltokat ne fikázd vannak köztük nagyon rendesek egyik telefonom ami egy samsung galaxy s7 a gsm boltos ide adta egy nagyon kicsi repedéssel 70 ezerért még karácsonykor,úgy,hogy az akksit előttem kicserélte benne vadi újra,illetve adott hozzá tokot fóliát,vadonatúj gyári tartozékokat meg adott egy másfél év garanciát,amit becsülettel betart,mert már vittem vissza a telefont olyan hibával amit én okoztam és nem szarozott azt mondta egy fél óra és kész úgy is volt,de vannak persze gsm boltba sokan csalók pl ilyen arabokkal ne is bizniszelj azok átkurnak rögtön,a morék szintén,amúgy a jófogáson is árulnak rengeteg szemetet szóval vigyázz,ha mész valami jobban hozzákonyító embert vigyél magaddal.
2018. júl. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
iPhone-t miért csak újat vennél?
2018. júl. 29. 21:44
 4/8 anonim ***** válasza:

szia iphonet azért csak újat vennék:

-mert nem nagy az árrés szerintem egy új és egy használt közt

-mert nagyobb a rizikó:icloud zár stb...

-illetve,ha az iphonokon elromlik valami nagy az esélye,hogy olcsó alkatrészejre cserélik

2018. júl. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Értem. Egyébként én nem fikáztam a gsm boltokat mert onnan szeretnék venni én is használt iPhone-t. Van egy elég jó hírnévnek örvendő aztán gondoltam onnan veszem meg.

Zálogházakra gondoltam mert ott is láttam már többet, ismeretlen eredetű telefonok max egy töltővel.

2018. júl. 30. 09:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Én használtan vettem ájfónt, előtte hüvelyem volt, viszont nagyon jó áron juthattam hozzá egy i7-hez (ha akkor nem ezt veszem meg, akkor maradok a hüvelynél)

Ámbár én egy ismerősömtől vettem, szóval tisztában voltam a telefon szárzamzásával "életútjával"

Ha van a közvetlen környezetedben olyan, aki eladja, és nem verne át, akkor nyugodtan vegyél használtat.. amúgy pedig, igen, újat kéne.

2018. júl. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha olcsóbban akarsz, akkor refubished telót nézz.

Használt telefonok amiket gyári állapotra felújítottak.

2018. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha használt telefont szeretnél venni, akkor a Hardverapró-ról érdemes vásárolni! Nem azt mondom, hogy ott nincsenek csalók, de mivel a vevők/eladók értékeléseket írnak egymásról, így kisebb az esélye, hogy pont egy csalót fogsz ki! Az én telefonom is onnan van, igaz nem drága telefon, de nekem az eladóval meg a készülékkel sem volt problémám és most sincs 3 és fél hónap után sem. Ja, és mindenképp ragaszkodj a személyes átvételhez, mert így kisebb az esély rá, hogy átvágnak!
2018. júl. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!