Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol érdemes eladni használt...

Hol érdemes eladni használt telefont?

Figyelt kérdés
Van egy iphone 5s-em jack nem jó aksi felpúposodva fölöslegesen itt áll + van egy lumia 625-öm betört képernyővel és megtört hátlappal ! Kérdésem a következő Budapesten belül melyik gsm-ben érdemes eladni ?

2018. jún. 20. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem add le a hulladék hasznositóba.

Nehogy azt hidd hogy ezekért pénzt ad valaki.

2018. jún. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ ... más valaki ?
2018. jún. 20. 13:16
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Azért elég meredek, hogy egyesek a szemétért is pénzt akarnak...
2018. jún. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szemét ? több helyen is megkérdeztem azt mondták alkatrésznek tökéletes , csak az érdekelne hátha itt tud valaki jobb helyet kérlek ha nem tudtok választ adni ne húzzuk egymás idejét :)
2018. jún. 20. 14:55
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi lenne ezen a barom kérdés áruld már el kedves fotel harcos barátom ? :) Két helyet is megkérdeztem mind a kettő azt mondta hogy megvennék (nyilván nem nagy összegért) mert hogy jó nekik alkatrészben , de te onnan a gép elöl ezt biztos jobban tudod ? a kérdésem pedig továbbra is arra vonatkozik hogy hol érdemes eladni (hol adnák a legtöbbet érte) nem arra hogy meg vennék-e ? hisz arra tudom a választ hogy igen lehet tovább állni :)
2018. jún. 20. 15:35
 6/7 anonim ***** válasza:

abban, amelyikben megkérdezted...erre még nem gondoltál?


bár én képzelem, milyen komoly szervíz lehet az, amelyik használt alkatrészekből javítgatják a telefonokat...5S-ből talán jó a kijelzője, semmi más nem használható belőle...lumiát meg épen se vesz senki, nem hogy törött kijelzővel...


gondolj már bele, van egy ismeretlen állapotú telefon, rossz kijelzővel. ki az a hülye, aki megveszi?


ja hát persze, végülis egy ezrest lehet adnak érte, gondolván, hogyha nem is tudják felhasználni, nem buknak sokat...

2018. jún. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én értem amit mondasz viszont én meg megkérdeztem személyesen innentől kezdve ő bajuk mit kezdenek vele , nekem ha oda adják a pénzt megyek is dolgomra
2018. jún. 21. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!