Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google Android, vagy Symbian...

Google Android, vagy Symbian a jobb, okosabb, hasznosabb, jobban kezelhető, megbízhatóbb?

Figyelt kérdés
Ha konkrétat is kéne, akkor a két kérdéses alany a Samsung i8910 HD és a Sony Ericsson Xperia X10, de az alap kérdés a lényeg!
2010. jún. 19. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Eggyiket se ismerem annyira de a sony-az valahogy jobban bejön bár az árát nem tudom :S jah és a symban szetem nyerőbb (ismertebb több progi van hozá..stb.:)
2010. jún. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Symbian régebbóta van, talán több program van hozzá.

Android újabb, viszont többet tud.


A symbiant telefonokra csinálták, androidot meg inkább PDA-kra. Ez ma már egybefolyt ugye.


Android nyílt forráskódú, tudsz rá egész könnyen programokat írni, rakni.


Én androidot ajánlom.

2010. jún. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
android, logikusabb, átláthatobb a rendszer. nekem van mind2 rendszerű telefonom. Symbian s60v5 touch meg android és nekem az android jobban bejön. a symbian sem rossz, de most az androidé a főszerep, arra csinálnak egyfolytában programokat. de várd meg a symbian^3-at, az lesz a legújabb symbian arról is láttam videókat, azért az sem rossz!
2010. jún. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
szerintem is android:P
2010. jún. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 freddyk015 válasza:
Én i8910-et használok, és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Az androidot most nagyon nyomják, meg úgy hallottam hogy jó is .Az omnia hd-t csak ajánlani tudom.
2010. szept. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is olyat akarok, de már szinte sehol nem látom hogy lehetne kapni:S
2010. szept. 5. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!