Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek ami...

Milyen telefont vegyek ami viszonylag olcsó és nem akad böngészés közben?

Figyelt kérdés
Egy lenovo A328 után ami minden strapát kibírt csak elavult szegény, tavaly vettem egy LG G3- t, jól mozgott a neten, tetszett a nagy kijelzője, volt rá frissítés is, csak majd elolvadt a kezemben annyira hevült, eladtam, gondoltam veszek egy kissebb órajelű 8 magos telefont egy Lenovo k5 plusra cseréltem, sajnos ez sem vált be, azt még elnézném hogy akadozik meg hogy lolipop van rajta frissités nélkül mert kűlsőleg tetszik , egy kézzel is lehet használni, de ennek meg a wifijével van a baj állandóan, gyenge a vevője, az A328 és az LG G3 az udvaron is rajta maradt a hálózaton, a k5 meg nem is találja ha kimegyek, ha a router mellett vagyok akkor is csak 8- 9 mbit a let. sebesség, ha kimegyek a konyhába már csak 1,5 mbit, úgy döntöttem hogy ezt is eladom még ha bukok is rajta, a kérdés az lenne hogy mire cseréljem ami a wifi jelet is jobban fogja és nem akad böngészés közben?

2018. aug. 5. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
50-60 körül a Xiaomi redmi Note 5-öt ajánlom, ha olcsóbb kell, akkor Redmi Note 4-et. A global verziot mindenképp, így lesz 4G is.
2018. aug. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Galaxy j5 2017
2018. aug. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az LG G4 elavult?,tudok most egy használtat olcsón.
2018. aug. 12. 16:19
 4/4 tibi 76 válasza:
Samsung Galaxy A5 2017
2018. szept. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!