Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon sötét képernyő?

Telefon sötét képernyő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb. 1 hónapja elkezdtem hordozni edzőterembe edzéshez a telefonomat. A helyi wifi-re csatlakozok, és bluetoohtos fejhallgatón hallgatom a zenét. 1 hete elkezdte azt csinálni, hogy miután lecsatlakozok a wifi-ről és a blutetoothról, elrakom a táskámba, mire hazaérek és előveszem nem reagál semmire. Samsung Galaxy S5 a készülék, 1 éve lett benne cserélve kijelző stb beázás miatt. Soha nem volt ilyen problémám vele, a bal felső kis lámpa villog, pl zölden, amikor messengeren üzenetem van, és a bekapcs vagy home gomb megnyomására a gombok fehéren felvillannak, de néha az sem. a Képernyő felső harmadában nagyon sötétben lehet látni a gomb megnyomásakor egy kb 2 mm széles sárgás-fehéres sávot bevillanni nagyon halványan egy pillanatra. Általában pár száz nyomogatás, akksi ki-be után egyszer csak felvillan és következő edzésig nincs baj. Mi lehet ez?

Köszi :)



2018. aug. 5. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem bunkozasbol,de ha ilyen gondjaid vannak es mindig csak edzes utan akkor miert terheled a telefont bluetoothal+wifivel ott?
2018. aug. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az, hogy semmire nem reagál ilyenkor, az baj. Lehet, hogy alaplapi hiba, vagy valami hasonlóan komoly. Ha jól tudom, OS frissítés már nincsen rá, úgyhogy nem az a gond.
2018. aug. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!