Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik 30 ezer körül jól...

Létezik 30 ezer körül jól használható nagy kijelzős okosmobil?

Figyelt kérdés
A fiamnak kellene,igazából ő el van az ipadjával,de szerintem megérdemel a gombos telefonja helyett egy okostelefont,amit könnyebben tud hordozni magával,nem akarok drágát,mert nem tudom fog-e rá vigyázni,valami olyat szeretnék ami még egy-két évig megállja a helyét,és elmegy rajta legalább a facebook meg az ilyen alap dolgok,meg az is szempont,hogy ő mondta,hogy szeretne a telefonjára mindig frissebb rendszereket tenni(nem tudom lehet-e ilyet),meg a hátlapi kamera az legyen jó aránylag,nagyjából ennyi az elvárás szerintem...Létezik ilyen telefon?A válaszokat köszönöm.

2018. aug. 6. 22:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Mrizu igen jó,megéri.

És legalább új👍

2018. aug. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
A bomitomi telefont inkább kihagyom az már tényleg az az igazi überkína fos amihez még egy tokot se lehet venni,amúgy a gyerekem nincs elkényeztetve,megérdemli azért kapja...
2018. aug. 7. 10:43
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki mondta neked azt, hogy nem szabad Meizu-t venni, de az illetőnek azért megmondanám, hogy mutasson már nekem ennyi pénzért ilyen tudású telefont újonnan, mint az M6! Nem sztárolom a Meizu-kat, de jó telefonnak tartom őket, annak ellenére, hogy pl. a mostani M5-ömtől nem vagyok elájulva, de hétköznapi használatra azért megfelelő. Két gyengéje van az üzemidő meg a kamerája, dehát ennyi pénzért az ember ne várjon már el olyan telefont, ami mindenben jó! Az ennél sokkal drágább, márkásabb telefonoknak is vannak hibái, szóval akkor nem tudom miről beszélünk! Nyugodtan megveheted a Meizu-t, de ennyi pénzért csodát nem kell tőle várni, viszont mindennapos, átlagos használatra teljesen jó és megbízható készülék.
2018. aug. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Azt még hozzátenném, hogy a Meizu nem egy sufni cég és nem is ma kezdte a telefongyártást, hanem 10 éve (hamarabb, mint pl. a Xiaomi), szóval némi tapasztalata azért már van a dologban. Annak nem tudom, mi az oka, hogy nem annyira elterjedt, mint a már említett másik kínai cég készülékei, de ettől függetlenül közel sem a gagyi kínai kategória. Nekem amúgy nem az M5 az első Meizu-m, volt M3 Note-m is, az a telefon a mai napig egy nagyon jó készülék az árához képest. Szóval, én nyugodt szívvel ajánlom a Meizu-t, mert ebben az árkategóriában nem sok hasonló márka van, aminek a készülékei megérnék újonnan.
2018. aug. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szerintem azért a Note kell neki, mert nagy a támogatottsága xda fórumon, és koránál fogva feltételezem (nem tudom és nem keresek most rá) nincs idióta induló üzenet bootloader nyitás után, vagy nem is zárt??


Ha custom romokat szeretne próbálgatni (amit megértek, mert funkciókban gazdag, kiforrott valamik a flagshipekre és jön a friss biztonsági patch, főleg ha AOSP alapúak) akkor tényleg kizárt a kínai. Ha mégis kínait nézel, nagyon figyelj, hogy tudja a B20 LTE sávot, különben utazás közben nagyon gyenge lesz a net.

2018. aug. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Xiaomi redmi 4 38k-ért nagyon megérné. Több mint 1 éve használom és semmi baja nincs, minden elfut rajta
2018. aug. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért "nagyobb márkát" nem fogsz kapnim Hidd el a "kínai" telefonok is jók. Ennyi pénzér meg nincs más opció. Anonim Gamer egyik újabb videóját nézd meg. Az egy remek telefon 30k ért.
2018. aug. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Megbízhatóak már, a kínai telefonok is.
2020. febr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!