Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s9+ vagy...

Samsung galaxy s9+ vagy iphone 8+?

Figyelt kérdés

Telefont szeretnék váltani és a kettő között variálok

Jelenleg android felhasználó vagyok egy huawei p8 lite om van de kezdi megadni magát 2 év után. Hibája: lagol,befagy néha már annyira, hogy nem lehet irányítani.

A kérdésem az lenne ha egy csúcskategóriás samsungot vennék (s9+) az is lagolna ennyi év után? Azt szeretném ha a játékok appok megakadás nékül mennének. Vagy váltsak ios re ott jobb a helyzet ezen a téren? A fő elvárásom a hibátlan, lag mentes működés lenne (játékok is) A telefonért ha már ennyit kiadok akkor a jobbat szeretném választani. Mit tanácsoltok?



2018. aug. 8. 00:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"ha egy csúcskategóriás samsungot vennék (s9+) az is lagolna ennyi év után?"


Nekem 4 éves S5-öm van és nem lagol.. sőt egyszer sem fagyott be! Maximum újraindítás után 5percig van van bolondulva és lassú de utána mint ha új lenne. Én is váltani akarok mert már harmadjára villog a kijelzője ha leveszem a fényt a legkisebbre..

2018. aug. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Igen a Samsung ennyi idő után biztos, hogy laggolni fog, vedd a 8 Plust 3-4 évig vígan elmegy
2018. aug. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%

mindenképp a samsungot!!! hamarabb fogsz átállni a samsung felületre, mint az ios-re, és olcsóbban is kijössz. pl androidnál közvetlenül tudsz zenét letölteni, meg vásárlás után egyből be is kapcsolhatod. ez iphone-nál nem lehetséges, mert ha nem akarsz zenét venni, akkor kell egy gép egy program (itunes) , ami így bonyolult. meg ahhoz, ohy beállítsd az iphone-t az első bekapcsolásnál, wifire lesz szükséged. vagy rá kell kötnöd gépre, és itunessel szórakoznod.


ios-en az appok is drágábbak, és pont, hogy az fog laggolni, mert már a tavalyi iphone-okoat sem támogatja annyira az apple. meg az androidoidos telefonok akár 5 év után is jók lesznek. lásd: régi xperia x10 minim máig tökéletesen működik és gyors.

2018. aug. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
#3 Óriási hülyeséget beszélsz, mi az, hogy a tavalyi iPhone-okat sem támogatja az Apple? A 2013-ban kiadott 5s is megkapja a szeptemberben megjelenő IOS12-t. Tájékozódj mielőtt hülyeséget beszélsz.
2018. aug. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
A hardver meg a kamera már mindegyikben ugyanolyan jó, nincs különbség. Nekem egyetlen okból van iphone-om: így biztos lehetek benne, hogy 5-6 évig megkapom mindig a legfrissebb oprendszert. Volt előtte csúcs samsungom több is, egyiket se támogatták 2 év után. És elég gáz, amikor a 2 éves 200 ezres telefonod kevesebbet tud, mint egy új 50 ezres, mert a gyártó tojik a fejedre és nem ad ki frissítést a "régi" telefonokhoz.
2018. aug. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A 3-asra meg ne hallgass, mert akkora ökörségeket írt, hogy csak fogom a fejem. Látszik, hogy sosem látott iphone-t közelről.
2018. aug. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
Hogyne láttam volna? És a támogatást nem úgy értettem 🤦🤦
2018. aug. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Attól függ mire használod. Ha játszol, zenét hallgatsz, YouTube-ozol, Facebook-ozol, akkor az S9+ a jobb választás (talán,bár a két telefon között nincs nagy különbség). Mert a zenék ingyenesen letölthetőek. De mind a kettő nagyon jó választás, 3-4-5 évig jók lesznek.
2018. aug. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, tanácsokat fontolóra veszem az eddig elhangzottakat de további tanácsokat,érveket még meghallgatok
2018. aug. 12. 01:37
 10/11 anonim válasza:

Én nem vagyok iphone b*zi, jelenleg nekem is androidom van.

De a Samunggal rossz tapasztalatom van mert apukámnak samsungja volt (a8) és folyton szarakodott pl hívás közben folyton megszakadt meg ilyenek. De ismerőseimnek is csak rossz tapasztalatai vannak samsunggal kapsolatban.

Ha ez a két választás van akkor már inkább iphone. Volt iphoneom és tényleg jó csak nekem nem való ilyen drága telefon mert azért az egy igen törékeny és kényes telefon én meg nem vagyok képes vigyázni rá. Ezért is váltottam androidra mert ha széttöröm, tönkreteszem mégis kisebb pénz.

2018. aug. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!