Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 8 plus vagy Samsung...

Iphone 8 plus vagy Samsung galaxy s9 plus?

Figyelt kérdés
Egész életemben Samsungom volt, nem sok problémám volt vele. Mostanában az emberek folyton azt a sz*r iphonet mondják, hogy vegyél azzal nem bánod, 5 évig is bírja stb... Viszont szerintem sok dologban jobb a samsung szval valószínű azt fogom megvenni. Azért szeretnélek titeket megkérdezni róla melyik lenne érdemesebb igazából a sok szempont alapján?

2018. aug. 4. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Nyers hardvert nézve egyértelműen a Samsung a nyerő. De 30 év technológia eszköz használat után az Apple cuccaim (Iphones SE, Ipad 2017) az első olyanok, amik egy év után sem bosszantottak fel.

Röviden iparművészeti remeknek érzem ezeket, amik technológiailag, dizájnban, használhatóság elég jól eltaláltak. Microsoft és Android után üdítő a letisztulsága, nincsenek felesleges sallangok, nem akarom átállítani az alapbeállításokat, valahogy minden pont a helyén van.

Pár alkalmazásukat is nagyon szeretem Garageband zeneszerkesztő (vettem hozzá zenei billentyűzetet) , ITunes U világ leghíresebb egyetemeinek az előadásai, oktatóanyagai ingyen. Ez utóbbi miatt nem váltanék. Meg az is tetszik, hogy 5 évig van hozzájuk naprakész frissítés, sokkal etikusabb az adatkezelésük.


Vegyél egy Ipad 2018-at, az csak 100 ezer, meglátod megkedveled.

2018. aug. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
S9
2018. aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Az s9 plusz bőven jobb mint egy iphone x, szóval nem tudom miről beszélünk. Én inkább a note 9-et venném ugyan is az mégjobb
2018. aug. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaja, de árban jobban megéri az s9+ mimt a note9. Igazából az akksi lesz 4000 mAh, meg valami nagyon jó tollat kap, de ezek engem nem vonzanak a note szériához. Valahogy csak megleszek egy toll nélkül is kisebb akssival.
2018. aug. 5. 13:03
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Akkor viszont s9+. Az is jó ajánlat, veri a konkurenciát
2018. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
47%

Én is ezen vaciláltam, de az Iphone X nekem nem jön be hiányzik a főgomb és nem is túl nagy a monitor.

A Galaxy s9 +nézetegem az is 200 körül van de nagyon tetszik és gyönyörű.

Az Iphone ról annyit hogy nekem most 7plus van, és mindig Iphone volt és most az enyém kb 2,5-3 éves? és annyira rossz, hogy a google keresésnél kihagy betűket, nem írja be, a telefon kamera absz bedöglött, csak feketeséget mutat semmi mást, nagyon lassú lett.

Csalódtam az Iphone-ban pedig sosem sajnáltam rá a pénzt.

A zenefeltötések absz korlátozottak, ITunes storeból vagy megveszed vagy Youtube - hallgatsz és merül az aksi- vagy Spotify ami havi 5 euró minimum.

Szóval én most váltanék egy Samsung G S9+-ra.

Egy másik hozzászólásban néhány tyúk nekem is és ezért lettem 13 % sorry...

2018. szept. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!