Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S8 vélemény?

Samsung galaxy S8 vélemény?

Figyelt kérdés
2018. aug. 9. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem mar meg van november ota. Kenyelmesnek mondanam a kepernyot mindig egy szepseg marad mikor ra nezel :D. Minden jol megy rajta ennyi ido elteltevel is.. mondjuk en vigyaztam ra. Az aksiat nem hivnam egy bajnoknak, nem... nem birja ki 2 napig toltes nelkul :/. De viszont, elmehetsz otthonrol ugy, hogy atlagos hasznalattal meg haza erj 30%-al. Nincs lagg meg ilyesmi, nagyon jol megy. A messenger-nel mikor megnyitom a chat head-et neha belaggol... mondjuk ezt eszre vettem masoknak is. Nem az s8 hibaja. Felmelegedik ha jatszasz, ne szamits ra hogy jegkocka marad. Sajnos mar ejtettem le de tulelte. Maga a telefon nagyon jol mozog mindent megnyit villamgyorsan, ugy ahogy az elejen is. Ujjlenyomat olvaso meg ezek mennek jol. Az arcos feloldas eleg cseles :D. At verheto egy keppel mint akarmelyik atlagos telon. Osszegezve, nincs semmi rossz amit mondhatnek rola. Annyira nem nagy telo a sima s8 ezert valasztottam ezt. Az s8+ nekem tul nagy lett volna. Ha hasznaltan veszed vigyazz aksi miatt, mert nem mindenki kimeli.
2018. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2018. aug. 9. 23:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg galaxy s8 plus-t használok kb 2 hónapja.Mivel s7 edgeről váltottam (5.5 colos) eleinte nehéz volt,mondom wtf?? Mekkora ez a kijelző.. hatalmas 6.2 colos (ez az első legnagyobb telóm) pár napig fokozatosan ezt mondogattam 😂😂 pláne ha játszottam a subway surf-el 😂😂 és ami érdekes benne hogy manapság pedig már teljesen átlagosnak érzem (megszoktam).Szóval aki ilyen nagyságú telefont szeretne venni annak nem kell félnie hogy huuuuu mekkora kezelhetetlen,minden a megszokás kérdése 🙂 Ami szoftveresen illeti nagyon jó.Eddig nem laggolt be,8.0 oreo van rajta,előkapi kamera elég jó,hátlapi annál inkább mégjjobb,gyors,a virtuális gombokoz hozzá lehet szokni,aksi az kibír kb "egy napot",persze használattól függ,de én inkabb estére felteszem tölteni,víz és por áló,van benne ujlenyomat olvasó (legrosszabb helyen van) ez a negatívum.Es van egy bixby gomb amit speciel nen lehet még rendesen használni..A felbontása még mindig az egyik legjobb a piacon qhd+ (gyönyörű).Igazából egy jó telefon,de azt vettem észre rajta hogy minden ami az s8plus és az s8 ban van,azt tudja az s7 edge..Itt a dizánj hozta a konyhára a pént.. benne van a nevében..Telefon "határok nélkül" vagyis a káva lett kisebb,a kijelző meg hosszú..És a képarányt illeti nem olyan mint a rendes telókon van..ennek,sőtt a mai telefonoknak hosszú a kijelző l,viszont keskeny..A régebbi telók pl note 3 vagy s6 edge plus ezek rendes aranyban voltak,nagy kijelző es széles..Ezek a maiak pedig keskenyek.De annál jobb is,mivel könnyebb kézbe venni..Na szóval ha s8 at akarsz venni akkor bátran vedd meg,nem veszítesz semmit sem,hiszen a tavaj én legjobbja volt..(nem öreg) és pár évig még jó teló lesz..És még egy apróság:ha megveszed akkor Ne a feketét vedd,hiába szép meg egész fekete,elveszi a prémium érzetet,pláne a hátoldalát..És mivel az előlapja fekete mindegyiknek (a kávák is) a fekete színben a keret is az lesz,így megvastagítja a kávát a keret mivel az egész fekete lesz így egybe olvad..Ésnis direkt NEM vettem meg feketében,hanem Orchid Gray-ben.Lilás kékes szürkés..Prémium látványra is,és a káva is látszik hogy kicsi.
2018. aug. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bixbit en se hasznalom xD ki is szedtem. A bixbi gomb most mar nem csinal semmit. Amugy se lattam ertelmet :).
2018. aug. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazából énsem.Mondjuk egy jó dolog van benne 🤣😂😂 ha megnyomom akkor szép hangot ad ki 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 basonló hang mint a galaxy s5 ben a feloldás 😂😂 de tényleg nincs értelme,eddig sem használtam,de nemis terveztem
2018. aug. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, sokat segített
2018. aug. 10. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!