Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE-ről milyen iphone...

Iphone SE-ről milyen iphone 7,8-ra váltani?

Figyelt kérdés

Sajnos két hónap után a szeretett SE-m a vízben ladolt és mára már csak a dobozában pihen. Megbízhatlan gyorsan merül, kamera nem müködik, melegszik.


Nincs időm szervízbe vinni és szerintem kuka az egész.


Mivel megszerettem az ios-t és az egyszerűséget és gyorsaságot, kompatságot ezért, csak is iphone-t szeretnék. Csak az árak riasztanak el, úgye az SE 60.000Ft-ba került használtan az i7,i8 2-2,5x ennyibe kerül.



2018. aug. 11. 17:51
 1/7 anonim válasza:
Nekem semmi bajom vele mar 1 eve hasznalom jo a kamera nem nagy telo gyors es ebbe meg van jack csatlakozo
2018. aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7-re semmiképp nem váltanék,mert kb ugyanott vannak sebességben,viszont 8-ra váltanék,de inkább a 2018-as olcsó iphont várnám meg...
2018. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Csak tudod a pénz is mérvadó számomra, 120ért már veszek 128gb-os i7-et ami vízálló, sztereó hangszórós stb. Aztán i8 64GB-meg ilyen 145-170fele mozognak és mivel tud többet? vezetékmentes töltés ami engem nem érdekel, nigtht sift blala, erőseb a11 bionic chip... meg picit jobb kamera és üzemidő és ennyi.



Sose adtam még telefonért 60e Ft-nál többet. Van pénzem rá nem ez a gond csak az, hogyn nekem az se-is tökéletesn megfelet, mondjuk kicsit.



Az új iphone x nekem meg nem tetszik.

2018. aug. 12. 09:03
 4/7 anonim ***** válasza:
kettes vagyok,teljesen egyetértek veled nekem is se-m van és én is meg vagyok vele elégedve,nekem is csak annyi a bajom,hogy kicsi,viszont 7-re semmiképp ne válts,semmivel nem gyorsabb,mint az se,ha váltasz válts 8-ra vagy a 2018-as olcsó iphonra.
2018. aug. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2018-as olcsó iphonra.


Na erre kiváncsi leszek de nem várok addig kell egy telefon, de nehogy olyan retek olcsó legyen mint anno az iphone 5c 230-ért 2013-ban :D

2018. aug. 12. 16:11
 6/7 anonim válasza:

Az iPhpne 7 semmivel nem gyorsabb mint az SE?Végülis teljes mértékben igazad van.A processzora 2 helyett 4 magos és erősebb is, a GPU-ja is fejlettebb mint az SE-ben van.Ezek antutuban plussz 50ezer pontot jelentenek az SE-hez képest.Ezeken kívül a 7 nagyobb,gyorsabb és pontotsabb az ujjlenyomat olvasója,cseppálló,sztereó hangszórója van és a kamerája kevésbé zajos képet csinál sötétben.

Kedves kérdező, ezek után döntsd el,hogy melyik a jobb. :)

2018. aug. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6#-os egyetértek, csak most beleülte a fülembe a bogarat...


A kamera mennyivel jobb a i8-ban vajon?

2018. aug. 13. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!