Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges, hogy a magyar...

A Kérdezők Viadala kérdése:

Lehetséges, hogy a magyar Telenorból O2 Hungary lesz?

Figyelt kérdés

[link]


A hír alapján a cseh O2 érdekeltségbe került a cég, ezek szerint névváltozás lesz?

Mikorra várható szerintetek a váltás?

Milyen újítások várhatók vajon?


2018. aug. 15. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
2018. aug. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyugi,szerintem pletyka

"Állitólag;a telenor visszatér a csak mobil készülékek és szolgáltatásokhoz". Nem lesz online tv és otthoni 'nagy mobil net'.

Szerintem nem maradna ügyfele....


A név változtatás is csak találgatás.

Az hogy a cég el lett adva,szerintem 2-3 éven belűl nagy változás nem várható...


Bár lehetőség mindig van a számhordozásra...

Ami nekem a telenorba nem tetszik:a jászságba alig van térerő,mobilnet 0;/,

dual simes mobilom van,+ vodakártyáról van net

2018. aug. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hát manapság a szolgáltatók nem tehetik meg hogy csak mobilt/netet nyomnak, lesz sztem tv, otthoni net is.

ja az lehet h egyelőre nem lesz nagy vàltozás bár a Telenor nevet csak egy ideig használhatja az új tulaj illetve jön a Digi is a mobilpiacra, úgyhogy lehet ezzel mi, előfizetők járunk jól

2018. aug. 15. 17:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha a digi betör a mobilhálózatra idehaza, akkor valóban csak mi, az előfizetők járunk jól, a többi szolgáltató nagy bajban lesz. :)
2018. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagyis arról van szó, hogy a Telenor lehet, hogy megszűnik mert nem marad ügyfele?
2018. aug. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5ös:

Nem tudni,valós híreket még nem közölt a Telenor

Csak az eladás tényét és az új igazgatóság tagjairól pár infó.

A többi találgatás

2018. aug. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!