Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan vegyem vagy hogyan...

Hogyan vegyem vagy hogyan tudnám ra a szüleimet hogy új telefont vegyenek nekem? 16/L

Figyelt kérdés

Én eladnám a mostani telefonomat(iPhone 6s) és abból a pénzből és meg abból amit a szuleimtol kapok (már ha kapok)abból szeretném meg enni az újat. Szóval nem is ok fizetnek az egészet. Nem kell nekem egybol megvenni azt amilyet szeretnek siman raer akar 3-4-5 hónapig is

Csak nem hittem el amikor aztmondtak h ez a telefon szar (nekem tényleg nem jött be)


2018. aug. 15. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Mi az ami nem tetszik a telefonban?

Lehet hogy nem a készülék a probléma forrása.

2018. aug. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Az anyagi helyzetetek megteheti?
2018. aug. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
befosok komolyan kaptál mondom kaptál 16 évesen egy 110 ezer forintos telefont,és xar?Korodbeli vagyok nekem van két telefonom is (iphone se&samsung galaxy s7),viszont nekem nem vették meg,hanem én összeraktam rá a pénzt és úgy megvettem magamnak,ne haragudj meg,de én a szüleid helyébe pofán vernélek meg ezt a telefont is elvenném tőled,szerintem neked azzal a telefonnal semmi bajod nincs csak fogadjunk nem tudod megbecsülni és kéne egy új,de megdolgozni büdös rá ezért kéne az input anyucitol apucitol,szánalmas vagy...én nem kötekedni akarok meg nem cikizlek,meg semmi,de ez röhej...ha új telefon kell nenj el és dolgozz meg érte szerintem...amúgy a telefont nem meg enni kell...
2018. aug. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem felesleges eladnod a mostanit. Ha az nem jött be, akkor a többi sem fog valószínűleg. Nagy különbségek nincsenek közöttük.
2018. aug. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Megbecsülni megtudom és meg is becsülök mindent amit kapok

Nem szar csak lefagy és nem reagál és van h kikapcsol magától erted ? Nem sértődok

Meg mert nincs min

Van penzem amit bele tudok adni azon kívül ha eladnám a telefont mert megkerestem ra saját magam

Örülök hogy neked van kettő is



A másik h nem mondanám magunkat Hu de gazdagnak de amire kell mindig meg van meg Ja igazából megtehetjük


Csak fura érzés lenne kérni egyszerűen nem merem mert oylan mintha maga a telefon arat kérnem el és nemtudom igazán megmagyarázni de Ja

2018. aug. 16. 01:23
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ha ilyeneket csinál a telefonod,én azt mondom ne eladni akard,hanem keress fel egy szakszervizet és csináltasd meg,szerintem több,mint valószinű egy akkumlátor csere után jó lesz a telefonod(10ezer forint álltalában),annak a telefonnak normál esetben teljesen jónak kéne lennie...
2018. aug. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 szántóvető ***** válasza:
63%
meg enni az újat?ha szoktak hivogatni a szüleid akkor nyomd ki beszélgetés közben a telót,és majd rájönnek hogy nem jó.és ha szerencséd van akkor meg tudod győzni őket hogy kapjál másikat.
2018. aug. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%

De már ne ilyet vegyél, hanem egy jó , normális telefont.

Ennek az árából tudsz már egy Xiaomit venni és jobb mint ez.

Eustockon nézz szét.

2018. aug. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ígérd meg a szüleidnek, hogy legalább jeles leszel év végére, a mostani négyes tanulóból, és nem kamuzol, hogy ez a telefon szar, és vegyenek neked másikat. Ezt is ők vették..
2018. aug. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!