Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most megéri iphone se-t venni...

Most megéri iphone se-t venni ha hosszutávra tervezem?

Figyelt kérdés

2018. aug. 16. 06:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
Nwm
2018. aug. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt olvastam, hogy még legalább 2 évig megkapja az operációs rendszer frissítést. (Nekem is SE-m van, iOS 12 public beta fut rajta, meg vagyok vele elégedve.)
2018. aug. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Még az 5S-eket is bőven lehet használni mai napig, sőt még az iOS 12 is ki fog rá jönni! Mennyi idő az a hosszú táv egyébként? Mert két- három évig még bőven használható lesz, de tovább nem hiszem! Egyébként nagyon jó kis telefon öcsémnek az van! Egyébként ősszel elvileg jön egy új budget kategóriás iPhone, lehet érdemes addig várni a vásárlással! Ha azonnal kell a telefon akkor viszont nyugott szívvel megveheted az SE-t nem fogod megbánni!
2018. aug. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg de inkább várd meg a SE2őt
2018. aug. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt várhatja! [link]
2018. aug. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már másfél éve iphone se telefonom van és azt kell mondjam Megéri megvenni és nekem minden forintot megért frissítések terén,még vagy három frissítést biztos,hogy megkap,de abból előre látva,hogy az iphonok két évente egy évvel tovább frissülnek lehet ez már hét évig frissített telefon lesz,az meg azt jelenti,hogy még négy évig fog frissítést kapni...
2018. aug. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Hosszútávra???

Itt olvasgasd el a kérdéseket és meglátod hogy még rövid távra se jók.

2018. aug. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi az a hosszú táv? 1 év, 2? Kijön az új almás és már rohansz is a boltba.
2018. aug. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Na megjöttek a telefonszakértő barátaink! Idáig a válaszolók közül mindenki azt írta, hogy megéri! A második androidosnak meg üzenem, hogy attól mèg, hogy sok ilyen ember van nem mindenki veszi évente, hogy villogjon vele! Az SE pont, hogy egy másfél éves modell középkategóriás áron!
2018. aug. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, én is SEt szerettem volna júliusban és én is hosszú távra, rosszat nem hallottam róla, 3 évet tuti számolhatsz. Lehet érdemes őszig várni s megnézni mi jön majd.


Én végül váratlan anyagi helyzet miatt nem vettem meg hanem úgy gondoltam a 3 éves sima 6osom kibír meg kettőt és majd akkor meglátom .;)

2018. aug. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!