Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az instagram sztoriba miért...

Az instagram sztoriba miért nem jelennek meg a szavazások, kérdések?

Figyelt kérdés

Samsung galaxy J5 (2016-os) telefonom van,és instagrammon a sztorimba nem jelennek meg a szavazás,kérdések kiírása opciók,ami elég mérgesítő tud lenni. Újratelepítettem az alkalmazást többször is,és mindig frissítem,de semmi. Csináltam egy új insta fiókot,és ott megjelentek,de nem akarom a régit lecserélni,mivel már elég sok követőm van,és sokat foglalkoztam vele. Megpróbáltam más telefonjáról is,de ott sem jelentek meg azok az opciók. Ezek szerint valami baj az én instagram oldalammal lehet. Valaki esetleg tudja,hogy mi baj lehet?Vagy mit kéne tennem?

A válaszokat előre is köszönöm.



2018. aug. 18. 15:07
 1/4 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a bajom:((
2018. aug. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A matricak kozott a hashtag mellett ottvan a szavazas matrica?
2018. szept. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs!:(
2018. szept. 2. 17:31
 4/4 anonim válasza:

Yton rakerestem. Probald meg, hatha.

Link v=-a4TQRmUIJY

Alkalmazast nyisd meg. Nincs ott a matrica.

Telon wifit es mobilnetet kapcsold ki.

Valts at az insta appra. Még mindig nincs ott. Csinalsz kepet. Errort dobhat mert offlinera ment. Megint csinalsz kepet. Es mar ra tudod rakni a matricat.

2018. szept. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!