Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom a mobilinterne...

Miért nem tudom a mobilinternetet bekapcsolni az alkalmazásaimra? (IPhone)

Figyelt kérdés

Régebben a nem mindig szükséges alkalmazásokra (pl. Instagram, Safari) kikapcsoltam a mobilnetet, hogy ne fogyasszon sokat, de most valamiért, amikor be akarom kapcsolni az alkalmazásra a mobilnet engedélyezését, amikor kiléppek a beállításokból (majd újra vissza) , látom, hogy kikapcsolta magától ismét. Így nem is enged egyes alkalmazásokat használni mobilnettel. Emellett rengeteget fogyaszt, mintha kétszer annyit neteznék, legalábbis kürölbelül annyit fogyaszt, mintha minden alkalmazás egyszerre használva lenne.

A legutóbbi szoftverefrissítés után megjavult, ám kb. egy hétre rá ismét elkezdte, és azóta már a netem is gyorsabban fogy.


Mielőbbi segítséget megköszönném.



2018. aug. 21. 12:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Kipróbáltam, nálam nincs ilyen hiba. Ha belemegyek a Beállítások -> Mobilhálózat alá és ott egy adott alkalmazásnél kikapcsolom a mobil hozzáférést, akkor az kikapcsolva is marad.

Beállítások -> Általános -> Szoftverfrissítésnél azt írja ki, hogy iOS 11.4.1 vagy új verziót talált?

2018. aug. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!