Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Andorid: Bootloop probléma...

Dominik2001HUN kérdése:

Andorid: Bootloop probléma Bármi lehetőség?

Figyelt kérdés

Telefon: Sony Xperia M4 Aqua

Egy újrainditás után jött elő a probléma.

A telefon túl jut a Sony logón majd az Android feliraton is azonban a Sony "hullám" animációjánál már nem jut tovább.

Próbáltam már a Sony alkalmazásával (Xperia Companion) rendbe tenni de egy hiba miatt az se csinál semmi hasznosat.

Próbáltam recovery-be belépni mindenféle kombinációval de úgy tűnik,hogy gyárilag nincs rajta.(Ha jól tudom nem független,20-as.)

Milyen lehetőségem lenne még?



2018. aug. 21. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem Huaweiel volt hasonlo gondom (egy rosszul sikerult root utan) amit egy Firmware finderrel sikerult csak megoldanom. Azt nemtudom,hogy van e hasonlo Sonyhoz ,viszont ezzel tudsz telepiteni ra uj rendszert es el sem kell jutni a bekapcsolasig.
2018. aug. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


teló kikapcs (pl reset gomb)

hangerő le gomb nyomvatart, USB kábel csatlakoztat.

Kövesd az utasitásokat.

2018. aug. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vagy még a pc companionnal ez van: [link]
2018. aug. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!