Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung j5 2017, meghalt...

Samsung j5 2017, meghalt miközben töltődött, nem reagál semmire, eddig semmi baja nem volt és alig egy hónapos, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2018. aug. 24. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Mivel ha nem sufnituningoltad,garanciális,vidd szervízbe!

Mi a gond?Ha a papírjai megvannak?....

2018. aug. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
megijedtem mert csak úgy elromlott, de azt hiszem nincs garanciája
2018. aug. 24. 13:50
 3/8 anonim ***** válasza:

"megijedtem mert csak úgy elromlott"


De azért bizonyára érzed, hogy már a mondatnak sincs sok értelme (ha nem "csak úgy" romlik el, akkor nem ijedtél volna meg?), másrészt pedig a dolgok elromlanak néha, ezek ilyenek. Az ijedség nem indokolt.

Igaz, magam régóta élek szerviztevékenységből, ami számomra mindennapi dolog, de amikor bezzeg nekem romlik el valami, az is tud "felháborító" lenni. Vagy fura érzés legalábbis.

Hogyhogy csak úgy elromlik, mik vannak, pont velem kell ilyennek megtörténni?

Mindennek tetejébe, amikor nemrég belenyomott a villám számítógépembe, az volt aztán igazán elképesztő.

Évtizedek alatt hány sok szakvéleményt és számlát írtam már a biztosítóknak, erre a végén engem is utolért az átok.

Sorsát senki nem kerülheti el.

2018. aug. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor a legközelebbi szervízt javaslom.

Ha csak nem lopott😮

2018. aug. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
miért gondolja mindenki hogy lopott :(
2018. aug. 24. 20:38
 6/8 A kérdező kommentje:
csak szerettem volna tippeket kapni róla, hogy mi baja lehet, mert mivel hétvége van és várostól picit messze lakok csak hétfőn tudom szervízbe vinni, és ja idegesít, hogy csak mi baja lett, úgy random
2018. aug. 24. 20:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert normális ember (garanciális)szervízbe viszi,és nem hülyeségeket kérdez.

Ha nem veszi a töltést,nem kapcsol be más megoldás nincs!

2018. aug. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Minden kedves eddigi kommentelőnek szeretném elmondani, hogy egyébként semmi baja nem volt a telefonomnak csupán lefagyott. Nem volt szükségem arra a tanácsra, hogy vigyem szervízbe mivel azért van annyi sütnivalóm, hogy tudjam hova kell vinni ha elromlik. Kedves emberek ha megijedek attól, hogy 'elromlott' a full új telefonom (akármilyen is legyen az) normális mivel nem mindennap kapok másikat. Harmadszor ne legyetek már olyan álszentek, hogy egyből azt hiszitek lopott. Miért lenne olyan hülyeség ez a kérdés? Miért ne kérdezném meg,hogy mit csináljak amikor csak, úgy random nem kapcsol be a telefonom miközben fél órája még tökéletesen müködött. Szóval csak annyi, hogy szeretném megismertetni veletek a megértés, átérzés, enyhe empátia, más helyzetébe való beleképzelés nevezetü szitúációkat. Köszöntem.
2018. szept. 9. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!