Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 20-25000 forintér tud ajánlani...

20-25000 forintér tud ajánlani valaki okostelefont, ami esetleg nála bevált?

Figyelt kérdés
2018. aug. 25. 07:29
 1/10 anonim válasza:
100%
Nekem az vált be, hogy elmegyek a Tescoba, és ott vannak ennyiért raktárkisöpréses , vagy kevésbé ismert kárkás telefonok.
2018. aug. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Csak a vernee T3 Pro (T3PRO) van ilyen árban leakciózva:

[link]

Bár, hogy teljesen tudnám ajánlani.... hááát.... nem igazán.

Ha jó tanácsot akarsz, dobj hozzá egy tízest, mert ott van a Meizu M6 3/32 okostelefon, az Eustock oldaláról.

2018. aug. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezt a Vernee-t csak rendelni lehet,vagy magyar üzletben is kapható?
2018. aug. 25. 08:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Ennyiért csak rendelni tudod Kínából, máshol nincs leakciózva, Magyarországon sokkal drágább lenne ez.
2018. aug. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. aug. 25. 08:18
 6/10 Szirty ***** válasza:
2018. aug. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ennyiért van használtan samsung stb,azok közt nézz szét a 2gb ram meglegyen más nemszámít
2018. aug. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ennyiért vennék valami régi, használt csúcs-középkategóriás modellt.
2018. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most lehet, hogy jól le leszek oltva, de én a Hardverapró-n nèzegetnék 1 év körüli kínai telefonokat, pl. Meizu-t. Nekem 27-ért egy ennyi idős, jó állapotú M5-öt sikerült vennem még áprilisban, az árához képest teljesen jó kis készülék. Ebből a márkából még az M3 Note-t tudom ajánlani, olyan telefonom is volt, azzal sem volt gondom. A kérdés, hogy mennyi van ezekben a telefonokban, de ha még 1-1.5 évet elmennek, már megérte. De a legjobban akkor járnál, ha hozzádobnál pár ezrest és vennél egy M6-ot újonnan, ahogy más is ajánlotta! Sajnos ennyi pénzért kompromisszumokat kell kötni és csodát se várj ezektől a telefonoktól, de átlagos használatra ezek is megfelelnek! Ettől függetlenül a Meizu-t, mint márkát nagyon tudom ajánlani! Még annyit hozzátennék, hogy ha normálisan használható telefont szeretnél, akkor olyat vegyél, amiben minimum 3 Gb Ram van, azalatt már nem érdemes!
2018. aug. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Tescoba a Blaupunkt. 5" kijelzővel elég megbízható!! És tud is annyit mint egy mai bármely középkategóriás.
2018. szept. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!