Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidról iPhonera?

Androidról iPhonera?

Figyelt kérdés

Eddig ha százezres telefonom volt is képes voltam pár hónapon belül elérni, hogy lassuljon, fagyjon,túl melegedjen mindegyiken.

A szabadhelyet semmi perc alatt fel sikerült zabálni pedig nem pakolom tele alkalmazásokkal, inkább fotók készítése, zenék stb és évi szinten cserélem őket.

De akárhányszor szerencsém volt iphonehoz mind felület és társaiban nagyon tetszett eddig és elfogadnék egyet hosszabb távon illetve mindenhol pont ezek ellentétjét hallom vissza.

Kérdés, egy iphone 7 vagy x-nél mennyire alakulhat ki hasonló probléma? Megéri e vállalni? Akár használtan is. Ha esetleg lenne még valami amit elfelejtettem írni, válaszolok ahogy lehet



2018. aug. 25. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Android-ot nem ismerem sajnos csak iPhone-rol tudok nyilatkozni.

iPhone Se-t használok több mint 2 éve.

Nekem nem lassult még be.


Zenéket erre iTunes-sel tudsz rátenni, fotók-videók készítése elviheti a szabad helyet (függően attól milyen kapacítású telefont veszel).

2018. aug. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
51%
Pont ezèrt szeretik az iPhone-t, ezek a problémák amit felsoroltál nem fognak jelentkezni. (iPhone-om van, eddig csak android felhasználó voltam és ugyan ez volt velem is, fél éve van almás telcsim és eddig semmi ilyet nem észlelek)
2018. aug. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Se az Androidom, se az Ios nem lassult be még nekem. Pedig mindkettő évek óta megvan.


"A szabadhelyet semmi perc alatt fel sikerült zabálni pedig nem pakolom tele alkalmazásokkal, inkább fotók készítése,"

Ezt ugyanúgy iPhone-al is meg fogod tenni. Ráadásul nem bővithető a tárhely sd kártyával (Androidos telefonoknál is előfordul.).


Egyébként meg: kinek a pap, kinek a paplan.

2018. aug. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Androidról iPhonera? —> Igen! Jó döntés! Nem fogod megbánni! Válts még ma!
2018. aug. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Első a zenés részt már egy iphone-s ismerősömtől kérdeztem illetve még pár dolgot,hogy mennyire lennék korlátolt iphone-nal ha csak az apple-s és mennyire lenne fura ez a része NAGYJÁBÓL oké.


Második,igen erről hallottam,ezért gondoltam rá még,csak aggódtam,hogy én azt is képes lennék belassítani.


Harmadik,nem vagyok az sd kártya híve,ha már egyszer kifizettem egy méregdrága eszközért rengeteget,nem tervezek még feleannyiért kiegészítőt venni(Ezalatt értek egy nagy sd kártyát,mert pár ezerért megoldható egy töltő,egy fejhallgató stb)


Negyedik ez nem tudom hogy egy poénos szarkazmus,vagy poénos utalás arra,hogy megéri,de várom a választ erre.


Illetve egy adat pontosítás:Szeretek appokat leszedni,sokféle játékot,de a végére mindig az lesz,hogy van egy messenger,egy facebook,meg még max 2 alkalmazás,amúgy minden ledózerolva,minden gyárira visszafrissítve és napi szinten adatok törlése lett a vége,hogy engedje használni a telót,ne ugorjon az arcomba az,hogy NINCS HELY! CSINÁLJ!

2018. aug. 25. 23:11
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek kérdező: ha száz ezres telefonnál 'szenvedsz', de iPhone nem az a kategória, ugyanabban az árkategóriában az Androidos készülékek is hasonlóak, csak az OS más.

Nem akarlak lebeszélni, ha akarsz, válts, de az Android prémium készülékeket is próbáld ki, ahhoz viszonyítsd az iPhone-t.

2018. aug. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Gratulálok akik lepontoztak, biztos k*rvára jobban tudják mi a helyzet ;) 2-es vagyok...
2018. aug. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én eddig mindenki válaszát felpontoztam ha ez nyugtat illetve a válaszok alapján, videók és ismerősök kérdezése alapján(már egy ideje foglalkoztat a dolog szóval ja) eddig nagyon iphone gyanús a dolog csak a meg vételt nem döntöttem még el hogy legyen.

Ennek ellenére ellenérvek és mellette szólok jöhetnek még nyugodtan mert másnak hát ha segít/változtat a döntésén esetleg tényleg sikerül olyat hogy nekem is!

2018. aug. 26. 16:01
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdező:

te tudod, milyen telefon kell neked, nem nekünk.

Mindennek megvan a maga előnye, vagy hátránya. Én iPhone-t csak akkor vennék, ha más Apple termékekkel dolgoznék, de ezek nélkül, nem érzem szükségességét. Mielőtt valaki szólna: tudom, nem feltétel, csak én vagyok így vele.

Nekem Androidos telefon kell, mert azt már megszoktam és van némi applikáció, ami nem vírusos, csak nem lelhető fel a Play áruházban (és iOS alatt, az App Store-n sem).

Úgyhogy Te neked kell tudnod, mik az előnyei és mik a hátrányai és aszerint választani.

Csak azért, mint korábban írtam, az Iphone-k mindig csúcskészülékek voltak, érdemes egy kört tenned az Androidos csúcskészülékeknél is.

2018. aug. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
pocophone f1
2018. aug. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!