Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidról iPhonera?

Androidról iPhonera?

Figyelt kérdés

Eddig ha százezres telefonom volt is képes voltam pár hónapon belül elérni, hogy lassuljon, fagyjon,túl melegedjen mindegyiken.

A szabadhelyet semmi perc alatt fel sikerült zabálni pedig nem pakolom tele alkalmazásokkal, inkább fotók készítése, zenék stb és évi szinten cserélem őket.

De akárhányszor szerencsém volt iphonehoz mind felület és társaiban nagyon tetszett eddig és elfogadnék egyet hosszabb távon illetve mindenhol pont ezek ellentétjét hallom vissza.

Kérdés, egy iphone 7 vagy x-nél mennyire alakulhat ki hasonló probléma? Megéri e vállalni? Akár használtan is. Ha esetleg lenne még valami amit elfelejtettem írni, válaszolok ahogy lehet



2018. aug. 25. 15:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Leírnád, hogy most milyen telefonod van?


Amúgy ha iPhone-t veszel, szerintem várj még vele min egy hónapot, mert majd szeptemberben jelentik be az új iPhone-okat és a régebbiek ára valamennyivel csökkenni fog.

2018. aug. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!