Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Moto e5 ujjlenyomatos telefono...

Moto e5 ujjlenyomatos telefonon időnként miért nem érzékeli az ujjam?

Figyelt kérdés
Új telefonom van, és beállítottam az ujjlenyomat feloldása, 4 mintát is felvettem az ujjam ról, hogy biztos felismerje. Arra lettem figyelmes, hogy időnként nem érzékeli az ujjam egyáltalán. Tehát egy darabig használom az ujjlenyomatok, utána egy idő múlva csak kóddal bírom felnyitni, az ujjlenyomatot nem érzékeli. Ha nem ismeri fel az ujjlenyomatot, azt is kiírja, de ilyenkor egyáltalán semmi. Ilyenkor újra indítom a telefonom, és újra működik az ujjlenyomat, de van más lehetőség? Vagy árt az újra indítás a telefonnak?
2018. aug. 29. 16:26
 1/2 anonim válasza:
Nekem Huawei P9 Lite 2017 telefonom van és nekem se szokta érzékelni az ujjlenyomatomat. Az csak azért van mert meg izzad az ujjad vagy bepiszkolódik az ujjad vagy az ujjlanyomat olvasó rész. Iylenkor csak annyit kell tenned hogy megtörlöd az ujjad és az ujjlanyomat olvasót is és megpróbálod újra. Az újra indítás pedig nekem belassította.
2018. aug. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megpróbálom!:)
2018. aug. 29. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!