Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri iPhone SE-t venni...

Megéri iPhone SE-t venni 2018-ban?

Figyelt kérdés

2018. aug. 29. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Micsoda kérdés ez.. most Te akarsz venni SE-t, vagy mi? :-)


Ha egy, a legújabb iOS-t futtató, kicsi telefon kell, akkor megéri, sőt, igazából ma már csak ez éri meg (5s sem rossz, de nagyon olcsónak és nagyon jó állapotúnak kell lennie, hogy lehessen rajta gondolkodni).


Most lesz szeptemberben valami Apple happening, ott sokan várnak egy 4"-es utódot, de hogy lesz-e belőle bármi is, ezt egyelőre nem tudni, amint azt sem, vajon mennyiért lesz elérhető. Ha nem sürgős, ezt még várd meg.

2018. aug. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Ha azt mondom, hogy nekem nem éri meg, akkor nem veszed meg?

Neked kell eldöntened, hogy megfelel-e az elvárásodnak, vagy sem.

2018. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%

Igen megéri. 2018 ban is, meg 2019-ben is. Sőt, lehet hogy 2020 ban is meg fogja érni.

Nekem iphone 5 van, de a szomszédom fiának iphone X van. 2018 ban. Ő jövőre még újabbat fog venni mert telik nekik rá. És nem is érdekli, hogy megéri e?

2018. aug. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
megéri.Ha kis telefon kell ami megállja a helyét akkor nem kérdés,hogy megéri.Nekem is ilyenem van másfél éve,és semmi lassulás,meg még pár évig nem is lesz használhatatlan telefon
2018. aug. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!