Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri egy iphone 6 plust venni?

Megéri egy iphone 6 plust venni?

Figyelt kérdés

Ha igen miért?

Ha nem miért?

Sokkal rosszabb mint a 6s plus?

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. aug. 16. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

Olvasd itt végig a kérdéseket és rájössz hogy semmilyen iphonet nem éri meg venni.

Tele van hibával , mindenki csak elakarja adni .

Egy 50 ezres kinai telefon szinte mind jobb mint az.

2018. aug. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom emlékszel e még a videókra amik akkor készültek mikor kijött a telefon, de meghajlik a zsebedben! A 6s Plus szinte semmivel nem tud többet csak annyi, hogy újabb és az már nem hajlik! Én nem vennék 6plus-t! Vagy sima 6, vagy 6s Plus vagy SE. Amúgy nekem 7 Plus van, szerintem egy mestermű ez a telefon! De gondolom az nem játszik nálad, mert akkor azt kérdezted volna. Előző válaszoló, ha mondasz egyetlen hibát ami jellemzi az iPhoneokat hinni fogok neked! Gondolom fényképen láttál még csak.. Az android hibáiba, meg a rendszer védtelenségébe inkább bele se mennék.
2018. aug. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Iphone se,iphone 8,iphone 7-et tudom ajánlani iphone 6 nem jó,főleg a plus az ötven ezres kínaisra ne hallgass az nem iphone,az iphone egy más világ,mint az android és gondolom a rendszer miatt akarsz iphont...
2018. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Hú micsoda problémák ezek gyerekek! Aki pedig a 7plust akarja eladni lehet, hogy másik iPhonet akar venni? Mindegy én nem vitatkozok tovább, éppen itt a kezemben a teló arról írom, hogy mennyire jó, erre valaki megkérdezi mennyiért tudja eladni erre már egyből biztosan rossz. A logikád nem tudom hogyan működik de nem is szeretnék a fejedbe látni! Pláne, hogy még offolsz is! Ha valaki megkérdezi, melyik Huawei-t vegye nem szólom le, hanem segítek neki választani! Nem állok neki Apple huszárt játszani! Gyere kölcsönadom az iPhoneomat egy hétre kíváncsi leszek mit fogsz utána mondani rá.
2018. aug. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5. " éppen itt a kezemben a teló arról irom "

Na ez aztán nagy érv , meg is indokoltad.

2018. aug. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2018. aug. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Eleve semmilyen iPhone-t nem éri meg venni, hiszen mindegyik kivétel nélkül túlárazott. Egyedül a fanatikus rajongóknak éri meg, de ha már fanatikus az ember, akkor a legújabbat veszi, azaz az X-et. Ha csóró vagy hozzá,keress a pénztárcádnak megfelelőt.
2018. aug. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem veszek szart elvbol
2018. aug. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!