Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy magánszám felhívott és...

Egy magánszám felhívott és amikor elfogadtam akkor fura zene ment és nem szólt bele senki? Szerintetek ez mi volt?

Figyelt kérdés
Nagyon félek.:-$

2018. aug. 30. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz azon, hogy elfogadtad?


Te vagy az a félős gyerek, ami nemrég is félt itt, mert valaki benézett az ablakon?

2018. aug. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
És mégis mitől félsz? :)
2018. aug. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyébként engem is szoktak néha hívni vezetékesen biztosítós vagy egyéb ügynökök, olyan automata hívással, ami rögtön bedobja a várakoztató zenét.

Értsd: még én várjak, hogy sorra kerüljek nála, hogy hallgathassam a kutyát sem érdeklő baromságait. Lököm is le rögtön, viszont veled ellentétben én még örülök is.

Ha ugyanis meghallom ezeknek a tenyérbemászó stílusban előadott dumáját, azt nem mindig bírom ki, hogy ne küldjem el valahová. Vagy arrogáns, vagy rutinosan lehengerlő, vagy sunyin behízelgő, vagy hülyének néző szélhámos, de többnyire megtalálják azt a visszataszító hangszínezetet, amitől én már a plafonon vagyok.

Tehát engem is felcsesz, a kéretlen zaklató is elkezd esetleg visszapofázni, mert persze mindig ezeknek áll feljebb.

Az nem számít, hogy a számom marketinghívásra nem is engedélyezett, ez őket soha nem zavarja, hogy valójában jogtalanul zavarnak. "Szerepel a listámon", ezt tudják csak hajtogatni.

Amikor viszont meghallom a zenét, röhögve leteszem és semmi gond. Lehet, ezért is szoknak le róla, mert más is így áll hozzá.

2018. aug. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1: nem tudom kiről beszélsz, ugyanis nekem ez az első kérdésem a gyk-n. És azért vettem fel mert fontos hívást vártam, azt hittem az illetőtől jön, de mint kiderült nem.

#2:Attól féltem hogy nem e valami "horror-hívás" (pl. Mindent tudok rólad, gyere el x helyre ha nem akarod h vírusos legyen a telefonod vagy felhasználjam az adataidat) vagy esetleg a Momo ( tudom hogy hülyeség meg igazából nem létezik, de azért mégis rémisztő tud lenni).

2018. aug. 30. 13:22
 5/9 A kérdező kommentje:
#3: Köszönöm a választ!
2018. aug. 30. 13:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne félj kedves. A szüleid majd megvédenek.
2018. aug. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"nem tudom kiről beszélsz, ugyanis nekem ez az első kérdésem a gyk-n."


Akkor úgy látszik, manapság gyakori a félelem a telefonhívásoktól.


"És azért vettem fel mert fontos hívást vártam, azt hittem az illetőtől jön, de mint kiderült nem."


Valóban nem mindennapi eset. Szerinted én hány hívást kaptam már olyanoktól, akik rögtön le is teszik? Azután vannak olyanok is, akik beleszólnak, hogy elnézést, rossz számot hívtak.

És akkor rájössz, hogy a néma tetvek is gyakorlatilag ugyanaz, csak létezik ilyen primitív bunkó szokás, hogy amikor meghallja az idegen hangot, pofátlanul leteszi.

Még olyan is, aki utána még egyszer próbálkozik, persze akkor sem jön össze, de másodszorra már beleszól. Akkor derül ki, hogy ő volt először is, csak ilyen bunkó szegény.

Azért is vannak ilyen tapasztalataim, mert vállalkozás lévén nem cserélhetek számot, nem is titkos, sőt reklámozott, illetve van több szám is.

Ha én is félnék minden hívástól, érdekes lenne.

2018. aug. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Vannak ilyen trollok. Egyszer, még évekkel ezelőtt apumat is zaklatta egy hasonló fazon. Apu felvette a telefont, és csak zene szólt. Ez ment naponta többször. Egyszer pont rakodási időszakban jött a hívás, szóval apa felvette, és letette szépen a telefont a munkagép műszerfalára, ő meg végezte a rakodást. Pár perc múlva az illetò megunhatta és letette a telefont, utána több hívást nem is indított. :)
2018. aug. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ilyeneknek én is zenét szoktam nyomatni...
2018. szept. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!