Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hitelesítési hiba miatt nem...

Hitelesítési hiba miatt nem csatlakozik a mobiltelefon a wifire, hogy kell megoldani? Eddig működött.

Figyelt kérdés
Tegnapig működött, de azóta nem tudok wifire csatlakozni a mobilon. Hitelesítési hibát ír ki. Újraindítottam a modemet (wifis modem) és a telefont is, de még mindig nem működik. A telefonon újra beírtam a wifi jelszót, de hiába. A számítógépen tudok netezni, azzal nincs gond.
2018. szept. 1. 16:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ismételd meg ezeket a műveleteket. Nekem 3.ra bejött...
2018. szept. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ments át mindent számítógépre, és csinálj gyári visszaállítást a telefonon, ha máshogy nem megy.
2018. szept. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Reset -eld le a modemet és konfiguráld be újra. Ha van a hiba jelentkezése előtti konfiguráció mentésed a modem beállításairól, az is talán jó lehet reset után. De biztosabb ha nulláról kezded.


Ha a hiba ezután is jelentkezik, akkor a telefonod lehet a ludas.


Azt nem írtad, hogy a számítógép wifi -n vagy kábelen csatlakozik? Pedig fontos tényező...


Más wifi -hez csatlakozik a telód hiba nélkül?

2018. szept. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A számítógép kábelről kapja a netet.


A telefon más wifire csatlakozik.


Nem tudom, mitől lett hirtelen rossz.

2018. szept. 1. 22:08
 5/13 anonim ***** válasza:

Továbbra is csak azt tudom javasolni, hogy reset -eld le...


Más wifi képes eszközök fel csatlakoznak a modemre?


Egyébként melyik szolgáltató és milyen eszközröl is van szó pontosan?

2018. szept. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Telekom.

Azt nem tudom sajnos, hogy más wifiképes eszköz tud-e rá csatlakozni, mert csak a mobilom van.

2018. szept. 3. 22:22
 7/13 anonim ***** válasza:

A reset megvolt?

Az eszköz típusa?

2018. szept. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Resetelni még nem mertem...

Speedport

2018. szept. 5. 21:41
 9/13 A kérdező kommentje:
Most próbáltam állítgatni a hálózati beállításokat a gépen, és úgy működik a wifi, ha kiveszem a wp2 alól.Ha visszaveszem wp2-re, megint nem jó. Mit csinálok rosszul?
2018. szept. 5. 21:49
 10/13 A kérdező kommentje:
WPA2
2018. szept. 5. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!