Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem ír itt senki a...

Miért nem ír itt senki a Suzuki gyárról? Ottani tapasztalatairól?

Figyelt kérdés

Órákat töltöttem azzal, hogy a gyárakról olvastam itt GYK-n. És bosszant, hogy mindenről megy a cseverészés, csak a Suzuki gyárról,munkáról nem. Én voltam ott, de ssívesen olvasnék, írnék még olyanokkal, akik dolgoztak vagy ott dolgoznak! Nagyon érdekelnek vélemények!


Miért audi merci a téma -.- ?



2015. ápr. 1. 01:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
keress rá "papirgyár" néven
2015. ápr. 1. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=PGq-8OQNyII

mondják is a videóban hogy nagyon nagy volt a titoktartás

2015. ápr. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
öcsém hogy te mekkora kóró vagy......akkor talán tegyél fel egy kérdést b+ ,azt hátha lesz aki ír neked...........irigyellek amúgy,hogy ez a legnagyobb problémád,hogy itt nem beszélgetnek az emberek a suzukiról........
2015. ápr. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Kedves egyeskének még autója sincs, gyanitom, de ócsárolni tud :D Vagy biztos most vett egy 46os bmw-t öccáezerért bontóból, de az menő, mert BÉEMVÉ!
2015. ápr. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hármaska azt írtam a gyárról, munkáról, tapasztalatokról olvasnék írnék másokkal! Ezen mi az ami nem érthető?!
2015. ápr. 1. 11:12
 6/13 anonim ***** válasza:
az embereknek valószínüleg nem a suzuki gyár a fétise!!!
2015. ápr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
egyeske vagyok. mitsubishim van... mi a gond?
2015. ápr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan semmi, csak nem értem honnan jött ez, hogy papír? :) Magyarázd már el nekem mitől papírabb egy vele egy időben piacra kiadott akármi?
2015. ápr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hogy hogy miért?!

Hogy kérdezhet ilyet egy olyan ember aki rendelkezik jogositvánnyal?!

Láttál te már suzukit összetörve? Baleset? Akármi?

Én már nagyon sokat láttam. Csak úgy repül le az útról az a 900 kilós autó...

1: legtöbb balesetet a suzukik okozzák

2: legtöbb balesetben csak a suzuki törik

3: legtöbb balesetben csak a suzuki totálkár

Kikeresek neked egy jó példát:

[link]

Ajánlom figyelmedbe a képeket... és ez csak 1 példa. Nyugodtan ird be google: "suzuki tört boon" kulcsszóval! Vagy hasonlót...

2015. ápr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Legalább ne reklámozd tudatlanságod :D Az a swift amiről te beszélsz '89-ben jött ki először a gyártósorról, tehát akárhogy is számolom, 26 év. Az, hogy Mo-on a kétezres években is gyártották, csak azt mutatta, hogy erre volt nagy igény. Attól ez még egy '89-es kiadású, és még korábbi tervezésű autó, ami semmiben nem marad el a kortársaitól pl. Peugeot 205, stb, nézz utána. Az új Suzukikat meg hiába szidod, aki kicsit is ért az autókhoz, hülyének néz :D

Általánositani, hogy ők okozzák a legtöbb balesetet.... igen, arányaiban nagyon sok régi Swift van az utakon, mert erre telik a legtöbb embernek.

Örülj, hogy okos vagy.... ja nem.

2015. ápr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!