Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Masnak is van ilyen problemaja?

Masnak is van ilyen problemaja?

Figyelt kérdés
Szoval van egy iPhone 6 keszulekem,szegeny eleg leharcolt allalotban,konretan a haldoklas szelen kivulrol belulrol.Mostanaban egyszeruen nem mukodik az ebresztom es az idozitom,leteszteltem,amikor letelik az ido egyszeruen kikapcsol es nem tortenik semmi,nem ebreszt es ez eleg bosszanto. Valaki jar hasonlo cipoben? Valami megoldas esetleg?Kerek minden androidost hogy az iPhone sz@r kommenteket mellozzuk,koszonom!

2018. szept. 2. 03:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat ha nagyon leharcolt akkor azért. Szervizbe vidd el (ne Apple Store-ba, hanem pl icentre vagy ilyenek) és ott elmondják hogy lehet -e javitani
2018. szept. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom az ertelmes valaszt! :) En is gondoltam ra hogy elviszem szervizbe,csak nem akartam feleslegesen menni hatha esetleg massal is elofordult es van valami megoldasa. Bar nagyon erre nem lehet. :)
2018. szept. 3. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!