Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 120-140 ezer forint környékén...

120-140 ezer forint környékén telefon?

Figyelt kérdés
Új/használt telefont keresek a fent említett ár környékén. A kamera nem szempont sőt ha nincs az se izgat. Ami viszont igen, hogy 2 év múlva ne kelljen újat vennem mert nem bír egy napot pl az aksi. Extrém sokat használom az tény de akkor is. Legyen gyors de szerintem egy ilyen árnál már elvárható. Samsung kizárva.

2018. szept. 2. 14:45
 1/6 anonim válasza:
27%
Én eladom neked 120-ért a Motorola Moto E telómat. Én ugyan 35-ért vettem,decez olyan, mint a jó bor.
2018. szept. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Én az Evolveo Strongphone Wifi-t javasolnám neked. Régi típusú hülyetelefon, nincs kismillió funkciója, mint egy mai okosteldzsónak, de azt a keveset remekül bírja. Nagyon strapabíró, a forróságot ugyanúgy bírja, mint a kemény fagyokat, leejtést-ütést meg se érzi. Az akkumlátor kapacitása jó nagy: 12 napot is helyből elműködik egy töltéssel. Na ez a telefon ez 10 év múlva is telefon marad...
2018. szept. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pocophone F1
2018. szept. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagy Pocophone F1 vagy Xiaomi Mi 8.

Utóbbinál itt találsz egy pár tesztet:

[link]

[link]

Úgyhogy ha nem zavar a NOTCH, akkor jó választás (és infra alapú feloldás is van benne, így nem kell az ujjlenyomatot használni).

2018. szept. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyértelműen az Evolveo Strongphone a jó választás

Lehet hogy nem tud annyi mindent, mint egy okostelefon, cserébe kb. sebezhetetlen, az akkuja nagyon szívós, nem kell a készülék árának tízszeresét elpisálnod szervizre és hosszú éveket is kibír bármiféle alkatrészcsere nélkül

Lehet engem is lepontozni a sutyerákoknak, szeretem látni ha igazam van, beismerni úgyse fogja senki még saját magának se, mert az ugye derogál

2019. szept. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

olyat válassz lehetőleg ami a) sok-sok ideig kibírja meghibásodás nélkül, és b) nagy az akkukapacitása


hogy ezen felül milyen plusz funkciókat tud,az többnyire másodlagos


hidd el, hogy az a sok szarság amit pluszba beléjük építenek, a közelébe nincs egy célgép teljesítményének, csak arra jó hogy jól megdobja az árat


egyvalamire jók a túlpumpált agyonfejlesztett telefoncsodák: lehet velük jaszkarizni a nagyérdemű előtt, gyerekes kisdedó péniszméregetés


jújújújújú!!!! Most engem is le fog pontozni a sok konzumbohóc, mert szétvertem a rózsaszín vattacukor álomvilágukat, a rideg rögvalóság kemény talajára pottyantak,megütötték magukat, fáj, brühühühühü :'((((((((((((((((((((

2021. jún. 5. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!