Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan ismerhetem fel a...

Hogyan ismerhetem fel a hamisított okostelefont ha magánszemélytől szeretnék vásárolni telot?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni egy használt okostelefont a jófogáson és az érdekelne mire figyeljek oda hogy ne verjenek át és hogy ne hamisítványt vegyek

#okostelefon #hamisítvány okostelefon
2018. szept. 2. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Csak személyesen, kipróbálás után vedd meg.


Ha ragaszkodik az előreutaláshoz, utánvéthez, akkor szinte biztos, hogy át akar verni.

2018. szept. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A hamisítvány általában rosszabb minőségű anyagból készül,szóval ha utánaolvasol ,hogy miből van a telefon amit venni akarsz akkor észreveszed ha nem stimmel az anyag. (Persze ha először van olyan telefon a kezedben akkor nem biztos,hogy észreveszed.)

Egy iphone hamisítványt könnyű kiszúrni mert android van rajtuk ,azt meg bizonyára ismered.

Ha androidos telefont akarsz venni akkor nehezebb a dolog ,mivel sok telefonon át van írva az android verziószám az igazira ,viszont az is előfordul ,hogy nem fektetnek bele energiát és egy 2017-es telefonon is android 5.0-t fog írni (ezt a beállításokon belül megtudod nézni.

Ami a leginkább feltűnő lehet az a teljesítmény. Egy mai telefon menüje nem akad(!) ,szóval ha a venni kíván telefonon rossz/szaggatott a menü görgetés animációja akkor esélyes ,hogy hamis.


Azért magyarországon viszonylag kevés ember árul hamis telefont (mert nem tul legális) és ennél is kevesebb titkolja el ,hogy kamu ,szóval nem valószínű ,hogy belefutsz ilyenbe.

2018. szept. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Majd ha tudod a típusát, akkor elmondjuk. Így a világ összes hamis készülékéről nehéz tanácsot adni.
2018. szept. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lopott vagy fesztiválon talált iPhone ugyan valódi lehet, de ha letiltott, használhatatlan. Kidobod a pénzed az ablakon. Kinából rendelt hamis iPhone is pocsék minőségű, átvernek vele. Ha előre fizetsz, jó eséllyel soha nem fogod megkapni, sok a csaló. Vegyél használt és hibátlan mobilt GSM boltban, garanciával. Azok jogtiszták.
2018. szept. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Gsm-ben? 1-2 kivetellel mindegyik lehuzos.

Ha adnak garanciat akkor is van benne kiskapu,a legtobb nem ad garanciat az akksira (kulon rairjak ,hogy arra nincs) mikor tudjak ,hogy az gagyi benne. En vettem ott 1x telefont (iphone5s) es otthon vettem eszre ,hogy a kijelzo kicsit kijebb van a keretbol,,visszavittem es a pali aztmondta ,hogy ez csak esztetikai dolog (persze h kijebb van a kijelzo ,az csak esztetika😅😅) es hogy egy hasznalt telefonnal ez elofordul,de 5000ert megcsinalja. Ugyhogy gyorsan keresnem kellett valami hibat a telefonban ,amire ervenyes a garancia,szerencsere talaltam boven hibat.

Ezenkivul a patika allapotu Huawei P8 Liteom ,dobozzal ,mindennel egyutt 15.000ert akartak beszamolni (masfel eve) ami valljuk be nevetseges ,tekintve ,hogy akkor a hasznalt (allapotu) P8 Liteok is 30-35ert mentek.

2018. szept. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a Hardverapròròl vettem áprilisban egy használt telót. Mondjuk, nem sok idő telt el azóta, de semmi baja a telefonnak, úgyhogy úgy néz ki nem lettem átverve. Volt számla is a telefonhoz és személyes átvétellel történt a vásárlás. Bízom benne, hogy utólag már nem fog kiderülni semmi! Amúgy a Hardverapró azért jobb, mert ott értékeléseket írnak egymásról a vevők/eladók, így elkerülhetők a csalók, de azért ott is elfordul, szóval nem árt odafigyelni!
2018. szept. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
samsung J5-re gondoltam
2018. szept. 4. 20:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Az egy olcsobb telefon,nem nagyon hamisitjak...
2018. szept. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na ne, kell az enyém? Tavaly kaptam a szolgáltatónál, sokkal gyengébb minőségű, mint az előző ACE 4 volt. Ezt a pocsék vacakot biztos nem hamisítják.
2018. szept. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az eredeti is hamisítvány, így nincs vele teendőd.
2018. szept. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!