Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » MIért tesznek a mobilgyártók...

MIért tesznek a mobilgyártók a jó telefonokba 3000 mAH akkumulátort, mikor az kb semmire nem elég?

Figyelt kérdés
HTC u11, Xiaomi Mi a1 és még sorolhatnám. A redmi 4x-emben 4100 mAH van és stock androiddal 8.5 óra SOT-ot produkál. Vennék egy erősebb telót, erre degradálják a prefijeit holmi gyatra teljesítményű akksikkal. Oké kisebb fogyasztású a proci elvileg, de többet fogyasztanak a kijelzők, mivel már lassan csak tepsifónok lesznek. A kérdést egy villamosmérnök úr igazán megválaszolhatná.

2018. szept. 4. 20:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
6 órán keresztűl neked sok 3 napon át? Gondolom neked nem okostelefon van.... mert minek?
2018. szept. 5. 22:18
 12/15 anonim ***** válasza:

"6 órán keresztűl neked sok 3 napon át?"

Sehol sem írtam, hogy 3 napon át. Nálatok csak 3 naponta van áram? Napi szinten viszont igen, az átlagembernek sok.

2018. szept. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A 8.5 óra sot-ot 3 napon keresztül produkálja. Nem szoktam 1 műszakot telefon bámulásával tölteni. Miért lenne 3 naponta áram nálunk? Miért kellene nekem naponta töltőre dugni? Ez valami szabály? Várj szaladok a boltba venni egy 2000 mAh telefont, mert nálunk van áram és 5 óránként töltőre dughatom!
2018. szept. 6. 23:25
 14/15 anonim válasza:
A mai középkategóriás telefonok egy 4000mAh-ás aksival 4-5 napot simán kibírnak normál használat mellett. Néha telefon és sms, naponta párszor ránézek a messengerre, hogy írt-e valaki. Pl a Xiaomi gyakran adja 4000mAh-ás aksival a telókat és jól bírják. A régi Doogee X5 Max teló is 4000mAh-val jött ki és 5 napot simán bírt. Szerintem van miből választani, ha valaki nem akarja minden nap tölteni.
2018. dec. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Xiaomi Redmi Note 5 pro lett. A 100e telefonoknak siralmas a kapacitásuk.
2018. dec. 31. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!