Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetseges ilyen pl a facebokon?

Lehetseges ilyen pl a facebokon?

Figyelt kérdés

Pl valaki adatlapjan vanmondjuk200ismeros, de ha megnezem a kepeiket, megszamolom, es ott csak 170 lathato.

Hogyan lehet ez, hol lehet tenyleg megnezni az osszes 200at?


2018. szept. 8. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért kutakodsz más személynél?:D


Egyébként simán lehet, ha az általa feltett fotók lájkjaira rákattintasz:)

2018. szept. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez a szemely hozzam kozel all, es engem tiltora tett, vagyis nemtudok a kirakott kepeire, es lajkoloira sem kattintani

Amugy ismeroseim kozott van, de csak az addigi kepeket tudom megnezni,amig nem voltam tilton neki

2018. szept. 8. 18:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Jézusom. Miért gondolod, hogy az összes ismerősével van közös képe? Nekem pl. van 50 ismerősöm, ebből kb 15 emberrel van közös képem. Annyira lényegtelen és felesleges ez.
2018. szept. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Osszes ismerosevel van kepe, en nem erre voltam kivancsi.

Hanem ha pl egy illetonek van pl 200isnmerose amit kiir az adatlapja. Es ezeket az ismerosoket megszamolva sokkal kevesebb az ismerosok szama

2018. szept. 8. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!