Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez mint jelent Find New...

Ez mint jelent Find New Version? Új Androidra akarja frissíteni magát vagy mi?

Figyelt kérdés

Új ROM-ot raktam fel a DOOGEE X5-re Android 6.0

Most szerintetek fel akarja tenni a 7.0?

Play áruházba letiltottam a frissítéseket, csak értesít mert feleslegesek a frissítések.



2018. szept. 9. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyari romot raktal fel? Mert akkor lehet hogy frissiteni akarja (bar a "find new version" uj verzio kereseset jelenti).

Ha nem gyari hanem valamit tort ,akkor nem fog neked az eletben se frissiteni.


A frissitesek pedig nem feleslegesek. Sokszor hibat javitanak,javitanak a stabilitason. Vannak jatekok/appok amit ha nem frissitesz akkor egy ido utan kiirja ,hogy frissitsd. Jatekoknal online nem is tudsz jatszani,ha regebbi verziod van.

2018. szept. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezt szedtem le innen:

[link]

Itt a letöltési linkje:

[link]

2018. szept. 9. 13:27
 3/6 A kérdező kommentje:

Milyen új verzió, mit akarna rá tenni a telóra?


Én sose akarok frissíteni semmit, szintén gépen is.

2018. szept. 9. 13:42
 4/6 Szirty ***** válasza:

"A frissitesek pedig nem feleslegesek. Sokszor hibat javitanak,javitanak a stabilitason."


Vagy épp rontanak. Felrak egy olyan hardver igényű változatot amibe a készülék belerokkan és 3 másodperces válaszidőket produkál, néha frissítés után a készülék használhatatlanná válik vagy elveszti az összes beállítást, adatot.

Szép új világ :)

2018. szept. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dn az alkalmazas frissitesekrol beszeltem. Attol nem lesz hasznalhatatlan egy telefon.

Volt ra pelda,hogy a szoftverfrissites utan rosszabb lett,de en nem arra vonatkozoan irtam amit irtam.

2018. szept. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mit akarna frissíteni a telefonom?
2018. szept. 9. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!