Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen lapotpot ajánlotok...

Milyen lapotpot ajánlotok egyetemre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma kezdtem az egyetemen, és felvilágosítottak minket hogy nem árt ha van laptopunk/notebook ami rendelkezésünkre állhat nap mint nap az iskolában. Nekem egy 3 éves, HP-m van, elég nehéz, és gyenge, illetve lassú.

Mivel sajnos a pénztárcám nem végtelen, milyen gépet ajánlanátok ami nem is túl kicsi, de viszonylag könnyű és vékony, és nagyobb a teljesítménye mint a jelenlegimnek?


Mostanim:

Név: DESKTOP-JDOG0LB

Proci: Intel(R) Celeron(R) CPU N3050, 1,60 GHZ

Memóra: 4 GB



2018. szept. 10. 19:09
 1/4 anonim válasza:
Ha a pénztárcád nem végtelen,akkor amennyit rá tudsz szánni, annyiért nézegessél. Acer Predátor már van 500000 forint alatt.
2018. szept. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen Acer-t javaslok.


Nekem egy középkategóriás Acer-em van már 10 éve (!!!), egy 5635-Z, és köszöni szépen, remekül érzi magát. A "D" betűje kicsit gyíkol, és az egyik USB-port is vacakol, de ezt leszámítva a világon semmi baja nincs.

Csak összehasonlításképpen: egy félmillióért vásárolt AMD gamergépet túlélt...


Nos, mifelénk ezt nevezik úgy, hogy minőség.

2018. szept. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Veszel bele egy ssd-t meg ramot és kiszolgál egyetem végéig.

2018. szept. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha esetleg drágának találod, amit a #3 linkelt, akkor egy Hp Elitebook 8470p is sokkal jobb volna, mint a mostani, az is jó volna az egyetem végéig.
2018. szept. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!