Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tud a Vodafoneos 5 gigas...

Mit tud a Vodafoneos 5 gigas mobilinternet?

Figyelt kérdés
Egy hónapra lett a telefonmra ez a fajta mobilnet feltöltve. Meddig tudom használni? Azt az egy hónapot kibírja vagy úgy van ha sokat használom akkor a hónap végére már semmim se marad?

2018. szept. 11. 17:04
 1/3 anonim válasza:
40%

Nálam kb 1 nap

Videót isten őrizz vele nézni.

2018. szept. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mire használod. Ha napi szinten videókat nézel rajta, akkor nyilván hamar leviszi. De ha interneten böngészel, chatelsz, akkor simáán kibírja, sőt. Ha átlagos dolgokra használod, chat, internet, és nem pazarlod, akkor az 5 GB az felesleges.
2018. szept. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 12Gb-os mobilnetem van a Telekomtól, amit tableten és telefonon felváltva használok. Az átlag tapasztalatom, hogy havi 5-6 Gb szokott nálam lemenni. Én főleg zenét hallgatok rajta (nem YouTubeon), Facebookozok, weblapokon böngészek. Napi olyan 2-2,5 órát használom buszozás közben, viszont csak hétköznap, akkor viszont aktívan rajta lógok (mármint a buszon, mert otthon van optikai net).

Illetve erről szoktam néha frissíteni az applikációkat a telefonomon, van amikor a kollégáknak is "besegítek", és lefrissítem nekik. Nemrég még laptopon is használtam, mert honlapot készítettem valakinek, és kimentem a helyszínre, ahol persze nem volt más internet, csak ez. :)


Ha nem YouTubeozol rajta, és nem töltesz le vele sokat, akkor az 5Gb ésszerű használat mellet elegendő lesz egy hónapra.


A múlt hónapban majdnem pontosan 5Gb ment le, pedig elég sokat lógtam rajta, és nem csak tabletten, meg telefonnal, hanem számítógépen is. Én azért kértem nagyobb csomagot, mert a Telekomnál magenta 1-el kedvezményt + dupla adatot kapok, és így a 12Gb elég kedvező árban van, és ha egy kicsit (sokkal) többet használom, akkor sem megy le ennyi. Így biztosra megyek. :)

2018. szept. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!