Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen naptárat használtok...

Milyen naptárat használtok telefonon, számítógépen vagy fizikailag?

Figyelt kérdés
Nézegettem pár appot, de nem tudom, hogy mit válasszak. Mondanátok párat, ami nektek bejött? Miért pont olyan naptárat használtok, amilyet?

2018. ápr. 24. 03:21
 1/8 anonim ***** válasza:
A Google naptárát használom, mert már úgyis rajta van a telefonon alapból. A havi nézet kinn van a telefonomon, így azonnal látom, mi dolgom van a hónapban.
2018. ápr. 24. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Telefon alap naptarja. Megmutatja hogy hanyadika, tobb nem kell.
2018. ápr. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fizikailag használok papír alapú naptárat. A cégnél. Benne vannak a magán és a céges programok is. Nekem kényelmesebb úgy, hogy mindig előttem van és bármikor rápillanthatok.

Ha annyi magán program van, hogy nem tudom megjegyezni, akkor otthon is lóg egy naptár a hűtőn, abba is bele van írva. Így az egész család látja a terveket és az esetleges ütközéseket.

2018. ápr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Olyan papír naptárat használok, amiben kéz nélküli művészek festményeiről vannak képek (tehát szájjal vagy lábbal festenek). Azért ezt használom, mert a megvásárlásával őket támogatom (ugyanis van egy alapítványuk és az egész összeg nekik megy) és mivel gyönyörű képek vannak benne.
2018. ápr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerencsére még "butatelóm" van, nyomógombos, így azt, amit alapból beletettek, ami elég.
2018. ápr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sima google naptárat én is. Letisztult, egyszerű. Szülinapok/névnapok be vannak állítva évenkénti ismétlődésre, egy héttel előtti értesítéssel. Így sosem felejtek el ajándékot venni 🙂
2018. ápr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A telefon alap naptárát (Alcatel Pixi 4 6).
2018. ápr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Google Calendar elég szépen néz ki és jó a webes felülete is. Google Taskot megpróbálom valahogy párosítani vele.

Mentek a zöldek!

2018. ápr. 25. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!