Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Asus zenfone 3max vagy 4 max...

Asus zenfone 3max vagy 4 max vagy valamelyik xiaomit érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Melyik készít szebb képet, illetve melyiknek jobb az aksija? Zenét hallgatni melyik jobb? Tapasztalatok érdekelnének.

Előre is köszönöm.



2018. szept. 15. 15:13
 1/1 Főni válasza:

Szia, neked is megírom, hogy nézz rá esetleg a www.zenfone.hu oldalra!


Eddig ugyan lehetett keresni itt ZenFone 4-et is, árral és specifikációval, de most már az új ZenFone 5 van fent.


Van köztük egy termék a MAX PRO, ami az amit keresel, persze lehet inkább az ár miatt választanád a régebbi kategóriát, az nyilván olcsóbb, ha még beszerezhető valahol.


Az újat kipróbáltam, használtam 1 hétig, és nagyon jó véleményem szerint, minden téren!


Stock Android van rajta, amit én jobban csípek mint bármi UI-t amit a gyártók rátesznek, ez nekem nagy plusz!


Az akku kérdés nélkül piacvezető, nagyon jó!


Hardver alapvetően bármilyen célre tökéletesen elég.


A kamera nem rossz, de kiemelkedőnek azért nem nevezném, itt még biztosan fog fejleszteni a jövőben az ASUS.


Összességében egy nagyon jó vétel a MAX PRO.


Előtte MAX-om nem volt, csak sima ZenFone 4-em, én sok családi fotót készítettem vele, és meg voltam elégedve!

2018. okt. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!