Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azért hívhatott el mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért hívhatott el mert bejövök neki?

Figyelt kérdés
Van egy srac. Baratnomon keresztul ismertem meg a seacot. Juliusban talalkoztam vele egy fesztivalon, akkor meg egyutt voltak. A srac itt a varosunkban koleszos, a lanynak el kellett mennie haza ejfel korul. Nekem meg nem volt kedvem meg hazamenni, neki meg tarsasaga sem volt tul nagy igy mentem vele. Sokat voltunk ketten jol elbeszelgettunk. Kozben a barataival is talalkoztunk, nekik ugy mutatott be hogy lecserelte a baratnojet ram. Utana neha chateltunk. Mikor beszeltem vele augusztusban aggodott hogy a baratnojevel nem fog tudni rendesen talalkozni, mert szomszed varosban tanul a lany es nem jon haza csak keson es a szulei akkor mar nem engedik sehova. Akkor feldobta az otletet hogy hat ha nekem egy jobb baratnom isugyan ott van es ugyan ugy keson jar haza mint ez a lany fog elmehetnenk majd neha a varosba. Na szoval megont beszeltem vele a napokban. A lannyal regen beszeltem es szobajottek ok, mondta hogy keson jar haza de hozzatette hogy ok mar nincsenek egyutt. Majd nehany sorral arebb megkerdezte hogy jovo heten nem megyek e el vele setalni a varosba? Na szoval? Szerintetek?
2017. szept. 10. 07:01
 1/10 anonim ***** válasza:

most ha csak úgy tök random téged úgy mutat be, hogy lecserélte a barátnőjét, és nem is szakított még vele, és annyi az ok, hogy keveset talizhattok valoszínű vagytok vagy 12 évesek, és kell neked ilyen de komolyan, aki lecserél:?

18/f

2017. szept. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt viccnek szanta a lecserelost mert elotte 1 oraval meg a baratnojevel volt ott. Es nem a keves talalkozas miatt szakitottak.
2017. szept. 10. 07:16
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Én most nem értem... Ha jól értem lány vagy, van egy barátnőd, aki szakított a pasijával. Idáig tiszta.

Aztán "ha nekem egy jobb baratnom isugyan ott van es ugyan ugy keson jar haza mint ez a lany fog elmehetnenk majd neha a varosba"

ebből már nem értek semmit. Mi az hogy jobb barátnő? Meg most akkor neked egy másik barátnőd is későn ér haza, és a srác hívott el sétálni? Mi köze van ennek a "jobb" barátnődhöz?

Később meg a (első)lány mondta hogy nincsenek már együtt, és a lány hívott el téged sétálni?


Szerintem tanulj meg érthetően fogalmazni inkább...

2017. szept. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen a baratnom hivott el setalni, es igen van 2 baratnom meg tobb is felesleges bolt kiirni s kerdest mert mindegy
2017. szept. 10. 07:35
 5/10 anonim ***** válasza:
És leszoptad már?
2017. szept. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem igazabol a lanyokra bukok de neha a fiukra is

Ja az am kimaradt hogy fiu vagyok

2017. szept. 10. 09:12
 7/10 anonim ***** válasza:
😂😂😂 hát ez sok mindent nem változtat, eddig sem értettünk belőle semmit
2017. szept. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na de most miert? A jobb baratnom a csajom de jo lett volna nem ha mi ketten osszeallunk?
2017. szept. 10. 10:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Törölje már valaki ezt a kérdést.
2017. szept. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De ez most komoly
2017. szept. 10. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!